Історія школи

-   

 

 Школа для всіх — школа для кожного

 

Школа…Скільки щастя і спогадів приносить саме це слово. Адже вона завжди чекає на тебе з відкритими дверима.

Школа, як і людина, має свою історію, свою біографію.

Школа І-ІІІ ступенів  № 119 Деснянського району міста Києва має свою багаторічну історію. Школа заснована 11 вересня 1959 року. До 1985 року знаходилась у приміщенні по вул. Гагаріна,16. Потім  переїхала до новобудівлі за адресою: 

 

У 1984 році розпочато будівництво нової школи 

 

   01 вересня 1985 року нова  сучасна  школа  загальною   площею 11346 кв. м  гостинно відчинила  двері для своїх перших учнів.

          

 

 

 

 

 

 

 

                                  

                                   

                                                      Урочиста лінійка "Свято першого дзвоника" 01.09.1985                                 

 

 

   Директор школи з 1975 по 1998 рік

Хижун Анатолій Володимирович

 

 

 

 

З того часу й до тепер школа радо вітає кожну дитину, яку мама приводить до першого класу. Вчителі і працівники школи змогли створити атмосферу затишку і розуміння для гармонійного розвитку особистості учнів. З батьківською теплотою підходять педагоги до виховання учнів. В межах школи діти здобувають якісні знання з усіх  навчальних   дисциплін та мають можливість розвивати свої творчі здібності та таланти.

Кількість наших учнів не зменшується, а збільшується щороку. Навчальний  заклад з радістю зустрічає вже дітей і онуків тих, хто закінчив  школу № 119.

За час існування у навчальному закладі склалися багатолітні освітні традиції, які бережуть і примножують вчителі, учні та батьки.

Із 2002 року школа  учасник Міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО».

Із 2005 року в школі працює єдиний в Україні Літературний музей Платона Воронька.

У народі говорять: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів».

Дійсно, для багатьох випускників школи № 119 їхні вчителі були взірцем для наслідування, духовними наставниками, які допомогли їм вийти гідними людьми у доросле життя.

Недаремно випускники різних років, які обрали непросту професію вчителя,  повернулися працювати до стін рідної школи. Це директор школи Хара Л.С., вчителі Рябуха Н.М., Семич Н.Ф., Хмельов А.В., Вяхірєв Ю.В., Селіванова Т.Ю.

Серед випускників школи є лікарі, інженери, юристи, артисти, режисери, правоохоронці, військові, будівельники, журналісти, дипломати, бізнесмени.

Випускники  школи № 119 зробили   вагомий внесок у літопис спортивних досягнень України.

Це заслужений майстер спорту, переможець і призер чемпіонатів світу і Європи з дзюдо Георгій Зантарая, 5-разовий чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонатів світу з вільної боротьби Олександр Захарук, чемпіон України, володар Кубка Суперліги баскетболіст Андрій   Малиш, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи та чемпіон світу з боротьби на поясах "Алиш" Леонід Рябчун, переможець ІІ-го Відкритого чемпіонату України з пауерліфтингу у ваговій категорії до  100 кг Ліван Мосідзе, чемпіонка Європи і світу зі спортивної радіопеленгації Конопліцька Карина.