Школа сьогодні

Школа – це цілий світ,  у центрі якого – учні

Ідуть роки, з'являються та зникають різні освітні системи, а школа живе і виконує свою благородну місію – навчити учня бути Людиною.

Школа  І-ІІІ ступенів  № 119  сьогодні – це комплекс для повноцінного виконання Закону про освіту, включаючи освітню, виховну, оздоровчу функції.

У ній створені всі умови для навчання, виховання та всебічного розвитку дітей.  Будь-яка дитина знайде затишок, підтримку і професійну допомогу.

Школу очолює творча, талановита людина Хара Лідія Степанівна, яка зуміла створити атмосферу  комфорту, толерантності і захищеності для всіх учасників освітнього процесу.

У закладі освіти 40 сучасних кабінетів, 3 спортивних зали, актова зала,  2 кабінети інформатики, 2 майстерні, бібліотека, кабінет психолога, медичний кабінет, ігрова кімната,  їдальня, стадіон, спортивні майданчики.

Протягом всього періоду існування школа повністю забезпечена високопрофесійними кадрами та має сильний викладацький склад, завдяки якому діти одержують якісну освіту, що відповідає сучасним нормам і вимогам.

Основою системної роботи педагогічного колективу є повага і довіра до дитини, визнання її права на життя, навчання і власний моральний вибір.

Сьогодні 52 педагоги школи № 119 вчать і виховують майже 900 учнів жити в гармонії з собою, запалюють у душі кожної дитини вогник знань і допитливості, вчать жити з великою гордістю за Україну та її вірних синів і дочок на прикладі героїчних сторінок минулого і сьогодення.

З них:

•  спеціалістів вищої категорії  - 34;
  • мають звання «Старший вчитель» - 25;
  • звання «Вчитель-методист» - 6;
  • відмінників освіти – 4.

На базі школи успішно іде впровадження інноваційних навчально-педагогічних програм:

•  «Інтелект України» (7-10 класи);
  •  «Планета міркувань» (логіка);
  •  «Здорова дитина» (Збереження та зміцнення здоров’я дітей);
  •   Інтегрований курс «Мистецтво».

Активно працює шкільне учнівське самоврядування, гуртки та спортивні секції.

Із 2004 року  налагоджено співробітництво з курсами іноземної мови "Центр розвитку Європи".

95 % випускників школи вступають до вищих  закладів освіти України.

Школа співпрацює з Національною академією внутрішніх справ, ВМУ розвитку   людини «Україна», Національним   університетом   біоресурсів  і природокористування України, Міжнародним Соломоновим університетом, Київським міжнародним університетом, Київським університетом ринкових відносин, Державним торговельно-економічним університетом.

Тече й тече в глибину століть загадкова дорога історії. І кожна її ниточка пов'язана зі стінами рідної школи. І спільне, що об'єднує нас сьогодні, - це слово «Школа». Адже немає такої людини, у якої б не тьохнуло серце, згадавши про рідну школу.