|
Прийом до першого класу
Кількість вільних місць - 8
Школа І-ІІІ ступенів №119 Деснянського району міста Києва ОГОЛОШУЄ 25 березня - 31 травня 2024 року прийом дітей до перших класів (наказ Департаменту освіти і науки України виконавчого органу Київської міської ради від 21.02.2024 р. № 26 https://drive.google.com/file/d/1oZMthef64SA0vEK1xxFhsgtuQT1h4HRP/view?usp=sharingГРАФІК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ Понеділок – 12:00 – 16:00 Середа – 10:00 – 14:00 Четвер – 9:00 – 12:00 Субота – 9:00-12:00 за попереднім записом:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15mHfg_X4bTzTpVJXhP9uiC0NMgMA0mAg7Gx2T8b0L-I/edit?usp=sharing
Для зарахування необхідно надати документи особисто або надіслати копії (фотокопії) електронною поштою:
1. Заява встановленого зразка від одного з батьків або особи , яка їх замінює (написана власноруч). https://docs.google.com/document/d/1nENps7pTOoBrWCZJCXFYoX7NvRBV-C4u/edit?usp=sharing&ouid=114616109927374756846&rtpof=true&sd=true
2. Оригінал та копія свідоцтва про народження дитини. 3. Оригінал чи копія медичної довідки форми №086-1/0 (надати не пізніше 25 серпня 2023 року). 4. Копія документу, що підтверджує місце реєстрації (проживання ) дитини або одного з батьків.
ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ: вулиця Миколи Закревського, 19, 19-А, 19-В, 23, 23-А вулиця Рональда Рейгана, 1/25, 3, 5, 7, 9, 9-В, 9-Г, 9-Д, 11, 11-А проспект Червоної Калини, 12, 12-А, 12-Б, 12-В, 14/13, 14-А
Гостинно запрошуємо до нашої шкільної родини! Вулиця Миколи Закревського, 15-Б,
Школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва радо запрошує Вас на День відкритих дверей! Це чудова нагода познайомитись з навчальним закладом, педагогічним колективом та освітніми програмами. Не пропустіть цю можливість!!!
ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ: вулиця Миколи Закревського, 19, 19-А, 19-В, 23, 23-А вулиця Рональда Рейгана (колишня Теодора Драйзера), 1/25, 3, 5, 7, 9, 9-В, 9-Г, 9-Д, 11, 11-А проспект Червоної Калини (колишній Володимира Маяковського), 12, 12-А, 12-Б, 12-В, 14/13, 14-А
Підтвердженням для першочергового зарахування до першого класу є документи: ⦁ довідка про взяття на облік внутрішньопереміщеної особи; ⦁ посвідчення біженця; ⦁ довідка про постійне (тимчасове) проживання; ⦁ документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (документ на право користування житлом по найму або оренді); ⦁ посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.
Нормативні акти, що гарантують прийом дітей до 1-х класів: Закони України «Про повну загальну середню освіту», «Про загальну середню освіту»;
Постанова Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів»;
Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367.
З повагою адміністрація школи № 119
Поради батькам майбутніх першокласників
Вступ дитини до школи - довгоочікуваний, хвилюючий і досить відповідальний момент в житті дитини. Адже, вчорашній дошкільник набуває новий соціальний статус - статус школяра. Психологи виділяють три аспекти шкільної зрілості (або психологічної готовності до школи): інтелектуальний, емоційний і соціальний. Інтелектуальна зрілість для віку 6-7 років - це вміння виділяти фігуру із тла, відтворювати зразок, здатність концентрувати увагу, встановлювати зв'язки між явищами і подіями, логічно запам'ятовувати, а також розвиток дрібних рухів руки і їх координації. Емоційна зрілість - це ослаблення безпосередніх, імпульсивних реакцій і вміння тривало виконувати не дуже привабливу роботу, тобто розвиток довільності поведінки. Соціальна зрілість - це потреба у спілкуванні з однолітками й уміння підкоряти свою поведінку законам дитячих груп, здатність приймати роль учня, уміння слухати і виконувати вказівки вчителя.
Тест для батьків «Чи готова ваша дитина до школи?»
1. Чи хоче ваша дитина йти до школи? 2. Чи думає ваша дитина про те, що у школі вона багато дізнається й навчатися буде цікаво? 3.Чи може ваша дитина самостійно виконувати справу, яка потребує зосередженості впродовж 30 хвилин (наприклад, збирати конструктор)? 4. Чи ваша дитина у присутності незнайомих анітрохи не соромиться? 5. Чи вміє ваша дитина складати розповіді за картинкою не коротші, ніж із п'яти речень? 6. Чи може ваша дитина розповісти напам'ять кілька віршів? 7. Чи вміє вона відмінювати іменники за числами? 8. Чи вміє ваша дитина читати по складах або цілими словами? 9. Чи вміє ваша дитина рахувати до 10 і назад? 10. Чи може вона розв'язувати прості задачі на віднімання й додавання одиниці? 11. Чи правильно, що ваша дитина має тверду руку? 12. Чи любить вона малювати і розфарбовувати картинки? 13. Чи може ваша дитина користуватися ножицями і клеєм (наприклад, робити аплікації)? 14. Чи може вона зібрати пазли з п'яти частин за хвилину? 15. Чи знає дитина назви диких і свійських тварин? 16. Чи може вона узагальнювати поняття (наприклад, назвати одним словом овочі: помідори, морква, цибуля)? 17. Чи любить ваша дитина самостійно працювати - малювати, збирати мозаїку тощо? 18. Чи може вона розуміти і точно виконувати словесні інструкції?
Результати тестування залежать від кількості позитивних відповідей на запитання тесту. Отже, якщо їх: 15-18 - дитина готова йти до школи. Ви не дарма з нею працювали, а шкільні труднощі, якщо і виникнуть, можна легко подолати; 10-14 - ви на правильному шляху, дитина багато чого навчилася, а запитання, на які ви відповіли "ні", підкажуть вам, над чим іще потрібно попрацювати; 9 і менше - почитайте спеціальну літературу, намагайтеся приділяти більше часу заняттям з дитиною і зверніть увагу на те, чого вона не вміє. Результати можуть вас розчарувати. Але пам'ятайте, що всі ми - учні у школі життя. Дитина не народжується першокласником, готовність до школи - це комплекс здібностей, що піддаються корекції. Вправи, завдання, ігри, обрані вами для розвитку дитини, легко і весело можна виконувати з мамою, татом, бабусею, старшим братом - з усіма, хто має вільний час і бажання навчатися разом із дитиною. Добираючи завдання, зверніть увагу на слабкі місця розвитку дитини.
Тест для дошкільнят "Чи хочу я до школи?"
1. Коли я піду до школи, у мене з'явиться багато нових друзів. 2. Мені цікаво, які в нас будуть уроки. 3. Думаю, що запрошуватиму на свій день народження весь клас. 4. Мені б хотілося, щоб урок тривав довше, ніж перерва. 5. Цікаво, що у школі пропонують на сніданок? 6. Коли я піду до школи, то буду добре навчатися. 7. Найкраще у шкільному житті - це канікули. 8. Мені здається, у школі більше цікавого, ніж у дитячому садку. 9. Мені хочеться до школи, тому що багато дітей із мого будинку (моєї вулиці) уже навчаються. 10. Якби мені дозволили, я б пішов (ла) учитися вже торік. 11. Якби хто-небудь став за тебе говорити, чи погодився (лася) б ти із цими словами?
Результати тестування: 1-3 бали - ваша дитина думає, що непогано живе і без школи. Варто замислитися! 4-8 балів - так, хочеться до школи. Тільки для чого? Якщо більше балів у першій п'ятірці запитань, то ваша дитина в основному мріє про нові ігри і друзів. Якщо більше балів у другій п'ятірці запитань, то вона цілком уявляє собі основне призначення школи, і воно не викликає поки відрази. 9-10 балів - чудово, якщо ваша дитина збереже таке ставлення до школи на наступні 10-12 років! |