Новини

 

 

           

 

 

 

 

План заходів

проведення декади

«Творимо майбутнє разом»

Назва заходу

Термін

Відповідальний

1

«Школа – територія широких можливостей». Відеотур про організацію комфортного простору закладу освіти

 

12.02.2024

Заступники директора з навчальної роботи

2

Позаурочна діяльність сучасного освітнього закладу (відеоматеріал про організацію роботи гуртків)

 

13.02.2024

Заступник директора з виховної роботи

3

Інформаційна година спілкування з вчителями «Виклики сучасного освітнього процесу»

 

14.02.2024

Заступники директора з навчальної роботи

4

«Конструктивне спілкування – шлях до успіху»: зустріч із батьками

 

15.02.2024

Заступник директора з виховної роботи

5

Презентація креативних уроків, квестів, тренінгів, майстер-класів, творчих робіт, наукової діяльності учнів

 

16.02.2024

 

Вчителі школи

6

Зустріч із медичним працівником «Охорона здоров’я інформаційної доби: чи потрібні лікарі, якщо є інтернет?»

 

19.02.2024

 

Медична сестра

7

«На шлях до взаємодії» (онлайн-рекомендації батькам)

20.02.2024

Класні керівники

8

Безпечне освітнє середовище «Від занять з англійської мови до малювання»: заняття в укритті для учнів, щоб минув час без стресів та з користю

 

 

21.02.2024

Заступники директора з навчальної та виховної роботи

9

Усунення бар’єрів освіти та ефективна система підтримки дітей. Новий підхід до викладання в НУШ для учнів 5-6 класів

22.02.2024

Заступники директора з навчальної та виховної роботи

10

«Спорт – твоя сила»: фізкультурно-оздоровча та спортивна робота школи

23.02.2024

Вчителі фізичної культури

11

Тренінг «Вирішую конфлікти – будую мир навколо себе»

24.02.2024

Психолог

 

 

У рамках декади «Творимо майбутнє разом» учні 9-В класу разом із класним керівником Куценко Л.В. відвідали музей «Становлення української нації». Через славні моменти української історії відроджуємо національну гідність та повагу до української нації та України. Свідома громадянська позиція та бережливе ставлення до традицій, культури та історії свого народу - все це притаманно нашим учням (перегляд відео)

 

У рамках декади "Творимо майбутнє разом" вчитель біології Павлюс Р.П. охоче ділиться з учнями своїми знаннями. На уроках хімії з вчителькою Небесною Я.В. школярі навчилися створювати 3D моделі хімічних елементів, грати у хімічний футбол. Креативно, цікаво, інноваційно проходять наші заняття (перегляд відео)

 

Жодна повітряна тривога не завадить освітньому процесу. Вчитель образотворчого мистецтва Жукова Л.П. продовжила урок із Петриківського розпису. Вчитель історії Іванова І.Л. розповідала учням 5 класу про історію нашої держави. Практичний психолог Тимошенко В.В. провела тренінги для зміцнення ментального здоров'я дітей (перегляд відео)

 

Завдяки Революції Гідності ми - Україна. Дата 18-21 лютого 2014 року - одна з найтрагічніших в історії України. У ці дні на Майдані загинуло понад 100 осіб - невинні, беззбройні люди. Згодом вони стали Небесною Сотнею...  Вчителі та учні школи вшанували пам'ять про ці трагічні події (перегляд відео)

 

21 лютого представники всіх націй та народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Відзначає цей день і наша рідна Україна. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 26 жовтня-17 листопада 1999 року в Парижі. Мова-це не просто спосіб спілкування, це наша душа, наша сила, наше майбутнє (перегляд відео)

 

 


 

Мій родовід

Конкурс «Мій родовід», започаткований у Деснянському районі  2014 року, має на меті активізацію творчого потенціалу школярів, виховання любові до свого роду, міста, країни, популяризацію родинних цінностей.

Вітаємо ученицю 5-В класу Саух Кіру, яка посіла 1 місце в номінаціі "Герої моєї родини"

 

 

 

 

 

  

 

 

 


 

 

Спорт єднає!

  Ви давно займались спортом? А в нашій школі з 25 вересня по 2 жовтня 2023 року проходив " Challange Fest". Учні початкової школи долучились до флешмоб-руханки"Спорт єднає", а от учні 5-11-х  класи змагались з різних видів спорту.

 

 

 

 

 

 

 

 


                 Що таке кабінет безпеки?

 

   Кабінет безпеки в закладі освіти - це спільний Всеукраїнський проєкт Міністерства освіти та науки України і Державної служби з надзвичайних ситуацій, що направлений на забезпечення занять та тренінгів з пожежної безпеки, евакуації, першої медичної допомоги, мінної безпеки, безпеки  на дорозі.

   13.09.2023 року, в нещодавно створеному кабінеті безпеки школи № 119, відбулась зустріч з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Цікаво та змістовно пройшли практичні заняття з учнями школи.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

6 жовтня 2023 року в рамках тематичного тижня "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення", у рамках участі школи в Міжнародному проєкті "Асоційовані школи ЮНЕСКО" курінь "Ворожки-Чарівниці" у складі: Василенко Вікторія, Індило Анастасія, Казак Софія, Корольчук Марія, Форостяна Поліна, Ященко Анна - взяв участь у культурно-патріотичному заході "Не вмирає душа наша, Не вмирає воля", який був організований Фаховим коледжем Університету КРОК (щира подяка нашим справжнім друзям). Зустріч із яскравими особистостями сучасності, робота в студіях "Тарасові слова - то правда жива", "Нащадки воїнові хоробрих...", "Як козаки храми мурували і куліш готували", корисні майстер-класи, досвідчені модератори, креативні однолітки, віртуозне сучасне виконання українських пісень... Ось чим запам'яталося це свято єдності, гідності та волі!

Дякуємо Ірині Крициній, Наталії Овінніковій, Ії Івановій  та Наталії Рябусі за креативну допомогу при підготовці "Ворожок".

Щира подяка Людмилі Сумбаєвій та  Irina Rybak, Ользі Новак  та всім організаторам за емоції.

 

 

 

 

 

  

 

 


 

Веселі вихідні учнів 9-Б класу

Загальновідомо, що українські діти мають психологічні травми від війни. Вчителі та батьки намагаються зробити все, щоб якось їх підтримати та розрадити. Саме тому останнього вересневого дня класний керівник 9-Б класу влаштувала своїм учням «веселу терапію» - відвідування контактного зоопарку Animal Park. Адже психологи наполягають, що контакт із тваринами покращує психологічний стан дітей.

У цьому переконують дитячі обличчя!!!

    

 

  

 

  

 


 

 

 

 

 

З  нагоди  Міжнародного  дня  Миру та  Дня  Миру  в  Україні,

у  рамках  роботи 

в   ПАШ   ЮНЕСКО,

школа  І - ІІІ  ступенів   № 119

Деснянського  району  міста  Києва

представляє  проєкт

" Мир  починається  з  мене "

(перегляд  відео)


   Також до Міжнародного дня миру відбулась виставка малюнків учнів початкових класів "Що ти бачиш, коли закриваєш очі й думаєш про мир?", а серед вихованців груп подовженого дня пройшов конкурс малюнків на асфальті.

В шкільній бібліотеці створено стенд "Міжнародний день миру".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

                 Олімпійський тиждень в школі №119!

 

       

 

 

 

Лідерами учнівського самоврядування для учнів молодших класів проведена «Олімпійська руханка»

 

 

 

 

      Родинне свято «КРАЇНА ЗНАНЬ ВІТАЄ ВАС!»

 

 

                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

                                                                                         2022 / 2023                                                                             навчальний рік

 


 

 

 

  06 червня 2023 року учні 2-А, 3-Б та 3-В класів у супроводі своїх класних керівників відвідали виховний захід до Всесвітнього дня океанів у районній бібліотеці імені Павла Загребельного. Діти узнали багато цікавого про життя мешканців океанів, взяли участь у іграх та змаганнях, які провели волонтери благодійного фонду «Голоси дітей».

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 


 

   24 травня 2023 року  на майданчику біля Деснянської районної держадміністрації відбулося урочисте закриття районного етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Деснянська Січ».

Щиро вітаємо рій «Козачата» молодшої вікової групи з нагородженням грамотою. 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

       Знай і виконуй Правила дорожнього руху!

 

     В рамках проведення в школі Тижня безпеки дорожнього руху учні 4-Б класу (кл. керівник Єфіменко Т.В.) та 4-В класу (кл. керівник Євсієнко Г.П.) відвідали захід в  районній бібліотеці імені Павла Загребельного.      

    Цікава зустріч з представником патрульної поліції дала змогу дітям повторити Правила дорожнього руху, дорожні знаки, погратися у веселі ігри.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Районний благодійний ярмарок до Дня української вишиванки

 

     18 травня 2023 року відбувся районний благодійний ярмарок до Дня української вишиванки. Учні, батьки та педагоги школи взяли активну участь в ярмарку. Всі виручені від продажу сувенірів, дитячих поробок гроші були передані на підтримку наших захисників.

 

Благодійний ярмарок (відео)

 

 


Фінал районного конкурсу

“Дюймовочка 2023”

 

   20 квітня 2023 року  було проведено фінал ювілейної районної екологічної гри “Дюймовочка 2023” (відповідальна Світлана Манзюк).

В фіналі брали участь представниці ЗЗСО 119, 190, 306, 320, 322, гімназії 39 та вихованка танцювального гуртка “Візерунок” ЦДЮТ.

Приємно було спостерігати, як змагалися юні розумниці. Вони показали знання з екології, вміння працювати з солоним тістом, дизайнерський талант та влучно відповідали на питання вікторини “Як довго живуть речі?».

Членам журі було дуже важко вибрати переможницю, адже всі дівчатка були на висоті.

 

Щиро вітаємо ученицю 4-В класу Єву Нестеренко Слюту, яка посіла в конкурсі ІІ місце, дякуємо її батькам та класному керівнику Євсієнко Г.П. за допомогу і підтримку.

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінал ювілейної екологічної гри «Дюймовочка 2023» (відео)

 

 

 


 

 

                      Гра-квест «КозачатаФест»

 

   19 квітня 2023 року відбулася районна гра-квест «КозачатаФест» для роїв молодшої вікової групи.

У грі взяли участь  команди тринадцяти шкіл Деснянського району.

   На святі були присутні почесні гості: Голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Ратніков Д.Г.,  заступник начальника Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Нос Н.М., Голова Товариства сприяння обороні України Деснянського району Шведов Д.Ю.

  Після урочистого відкриття команди змагалися у конкурсах: «Стройова підготовка», «Українська та козацька кухня», «Влучний стрілець», «Гонка за лідером», «Юний рятівничок», «Смуга перешкод», «До сну готуйсь!».

  Також  була представлена виставка вибухонебезпечних  предметів, які можуть опинитися біля нас. Військові спеціалісти ознайомили дітей з правилами мінної безпеки.

   Школу 119 представляв  рій 4-Б класу «Козачата» (керівник команди Єфіменко Т.В.).

                   З нетерпінням чекаємо результатів конкурсу!

 

 

         

 

   

 

 


 

 

 

 

 

Районний благодійний ярмарок

 

 

 

   13 квітня 2023 року школа № 119 взяла активну участь у районному Благодійному ярмарку, який відбувся за підтримки Деснянської районної державної адміністрації. Небайдужі учні і їхні батьки виготовили безліч сувенірів, поробок, смакойликів пасхальної тематики. Продажом займалися члени шкільного учнівського самоврядування. Старшокласники влаштували підтримку і рекламу продажу продукції музикою та українськими піснями. За 2 години було зібрано 14400 грн., які передані для потреб наших захисників.

     Щиро дякуємо учням, батькам, вчителям,  які долучилися

  до цієї цікавої та дуже корисної справи!


 

 

 

 

 

Благодійний ярмарок (відео) 

 

 

 


 

 

  25 березня та 08 квітня 2023 року в школі 119 відбулися весняні толоки з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території школи. В толоках взяли участь вчителі та технічні працівники школи.

 

 

 

 

 

 

 


 

       11.04.2023 року в школі відбувся профорієнтаційний захід для учнів 10-11-х класів. Представники Деснянського районного у місті Києві військового комісаріату  розповіли дітям про умови вступу, переваги навчання та перспективи для випускників Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   06 квітня 2023 року в Центральній районній бібліотеці імені Павла Загребельного для учнів 5-х класів інспекторами відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції міста Києва було проведено захід з правової тематики «Розв’язання конфліктів мирним шляхом. Протидія булінгу в дитячому середовищі».

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 


 

 

                                Вітаємо ученицю 4-В класу                                          Нестеренко-Слюту Єву з виходом у фінал районного конкурсу «Дюймовочка 2023»!

 

 

 

 

 


 

       З   20 березня до 2 квітня 2023 року в Україні               відзначається  Всесвітній тиждень грошей

  (англ. Global Money Week 2023)

 

                                                                

       В рамках цього тижня батьком учениці нашої школи            Індило Олександром Володимировичем було проведено інтерактивний захід про фінансову грамотність для учнів 8-9-х класів "Плануй свої гроші, плекай своє майбутнє!".

 

                              Фінансова грамотність для старшокласників  (відео)

 

 

 Для молодших школярів лідерами учнівського самоврядування Малуновою Катериною та Індило Анастасією проведено виховний захід «Global Money Week».

 

 

                                     "Global Money Week" у 4-Б класі  (відео)

 

 

 


 

 

 

                   Разом до перемоги!

 

      Школа № 119 продовжує  підтримку  бійців ЗСУ на східному фронті. Протягом тижня проведено збір перев’язочних матеріалів необхідних для бійців, які захищають місто Бахмут.  До допомоги долучилися всі небайдужі вчителі, учні та батьки.

   Молодші школярі, щоб висловити свою любов і підтримку воїнам, написали листи-побажання та намалювали малюнки.


 

                 

                                                    

 

                  

                                                      Благодійна акція (відео)

 

 


 

 

  З метою виховання учнівської молоді як самодостатньої особистості з активною життєвою позицією, формування національної свідомості, розвитку та підтримки лідерського руху учнівського самоврядування 02 березня 2023 року шкільна команда старшокласників "Воїни світла" взяла участь у V районній патріотичній грі-квесту  «UKR-LEND» серед закладів загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва та посіла ІІІ місце (керівник команди Коваль В.В., супроводжуюча Саух Н.А.)

 

 

       V районна патріотична гра-квест  «UKR-LEND» (ВІДЕО)

 

 


 

02 березня 2023 року  класним керівником Мельниковою М.Ю. для учнів 5-В класу

проведено відкритий патріотичний виховний захід «Україна – країна особистостей»

 

 

 

 


 

   З метою профорієнтації 01 березня 2023 року

 

учні 11-х класів на чолі з класними керівниками

 

Ковбасою Н.Я. та Семич Н.Ф. відвідали День

 

відкритих дверей у Київському національному

 

університеті культури і мистецтв

 

 

 

 

 

 


 

«Мова наша – серце наше!»

 

 

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

(відео)

 

 

 


   

   16 лютого 2023 року учні 8-Б та 10-А класів на чолі з класними керівниками Рябухою Н.М. та Саух Н.А. відвідали патріотичну поетичну виставу «4.5.0» в центрі естетичного виховання «Гармонія»

 

 

 


Члени шкільного учнівського

самоврядування підготували до Дня святого

Валентина (Дня всіх закоханих) майстер-клас з

виготовлення валентинок (відео)


 

 


 

27 січня у світі відзначається

 

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

 

(відео)

 

 

 


   

 

 

(відео)

 

 

 


 

                                                                  

 

     Вітаємо ученицю 5-Б класу Остапів

Софію, яка посіла  ІІ місце в районному

 

конкурсі «Мій родовід» в номінації «Родинне

 

дерево моєї сім’ї»

 

 


 

 

     З 14 по 23 грудня 2022 року учні, вчителі, батьки взяли активну участь в районній благодійній акції «Зігрій воїна» з метою збору теплих речей для воїнів Збройних Сил України та в благодійній акції «З вірою у перемогу» з метою допомоги жителям визволених від російських загарбників територій.


 

 

 

 


 

19 грудня – День святого Миколая

 

 

 

Свято для учнів 1-х класів

 

«ЗустрічаємоМиколая!» (відео)


 

 

 


 

     7 грудня - День самоврядування в

школі № 119

 

     За кафедрою юні педагоги (відео)

 


 

 

 


      Учні школи № 119 взяли участь у районному конкурсі малюнків обкладинки та ілюстрацій до розділів книги «З глибини століть до сьогодення» про історію та сучасність Деснянського району міста Києва.

 

 

 

 


 

 

          28 жовтня 2022 року в школі № 119 

лектори «Гум розмінування» провели 

для учнів 1-5-х класів 

цікаві і корисні інтерактивні заняття з

безпеки 

«Загроза, яку приховують

вибухонебезпечні предмети»

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

До Дня захисників і захисниць України

 

         

  До Дня захисників і захисниць України в рамках

районної акції «Шляхами патріотів»  учні

школи 119 зібрали та передали засоби особистої

гігієни,  малюнки та вітальні листівки                   

на  передову для  бійців ЗСУ

 

   

 

 

   

 

 

 

 


 

     06.10.2022 до Дня захисників і захисниць України

учні 5-А класу біля Пам’ятника добровольцю взяли

участь у районному патріотичному святі

" А ми тую козацьку славу збережемо ...", яке

відбулося за ініціативи 

Центру дитячої та юнацької тврчості

Деснянського району міста Києва за підтримки

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві

державної адміністрації 

  На заході були присутні учні, педагоги та представники батьківської громадськості закладів загальної середньої освіти району .

 

  Захід розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про героїв, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Методист ЦДЮТ Євгенія Тарасенко розповіла про козаків, які вірно боронили кордони нашої держави в далекі часи, та сучасних героїв – воїнів, які віддано захищають Україну в наш час.

  Під час заходу прозвучала пісня «Ой у лузі червона калина», що стала символом нескореності українського народу, та вірш «Я дитина твоя українська» у виконанні учнів гімназії.

По закінченню акції учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Воїну-добровольцю».


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

03.10.2022 до Дня захисників і захисниць України та

25.10.2022 року

відбулись зустрічі бійця Збройних сил України з

позивним «Прометей» з учнями 5-В класу

 

     

 

 

 

 


 

 

 

 

Привітання від учнів школи
(пергляд відео за покликанням 
 https://www.youtube.com/watch?v=5x4gyIKInK

 

 


 

13.09.2022 року відбувся

 

Урок безпеки для учнів 5-х класів

 

 

 

 


 

Всеукраїнський єдиний урок

 

«Ми українці: честь і слава незламним!»

 

 

 

 

         

 

 


 

 

 


 

Родинне свято

 

«Здрастуй, рідна школо!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   Учні, вчителі, співробітники і батьки школи  № 119 долучилися до  волонтерської допомоги, а саме: готували матеріали для плетіння маскувальних сіток для фронту, збирали кошти, продукти, речі для  облаштування притулку для біженців (БО БФ  «Трушна перемога»).

 

 

 

 


 


 


 

 

 

   2021-2022    

 

 

  навчальний  рік

 

 

 

      

 

Шановні здобувачі освіти та їх батьки!
 

Колектив школи № 119 щиро вітає всіх із закінченням навчального року!

 

 

 

 

Останній дзвоник пролунав.

Він довгий час нам всім співав:

Він кликав на урок, з уроку,

І так було щодень, щороку.

 

Останній дзвоник підсумовує

Напружений навчальний рік –

Вітаємо з подією чудовою

Усіх, хто зветься «випускник»!

 

 


  

    З 24 по 27 травня в школі пройшов онлайн Тиждень безпеки дорожнього руху.

    У рамках Національного проєкту «Безпечна країна» для учнів 1-11-х класів проведені онлайн-уроки з безпеки дорожнього руху напередодні літніх канікул.

 

 

 

      

 

 


 

 

19 травня – День української вишиванки!

 

 

 

 

 


 

 

           Головне управління Національної поліції         
 у місті Києві 
створило та пропонує для перегляду відеоролик 
з питань мінної безпеки
                                                       Перегляд відео                                                        

 

 

 

 


 

До Міжнародного дня рідної мови в школі відбулася інтелектуально-розважальна гра по станціях «Рідна, калинова, щира і чудова!» для учнів 6-их класів

 

 

    

 

 

 

           

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

День єднання в школі І-ІІІ ступенів № 119

Деснянського району міста Києва

 

   16 лютого 2022 року Україна вперше   відзначає  День єднання.

  У школі І-ІІІ ступенів № 119 були проведені уроки патріотичного виховання, під час яких учителі розповіли дітям про це свято, яке має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.

  О 10.00 разом зі всією країною учнями школи було виконано Державний  Гімн України. Проведені цікаві флешмоби, учні початкових класів написали диктант «Моя Україна».


      

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

Перегляд відео

 

Пергляд відео

 

 

 


 

 

  17 січня 2022 року для учнів 10-11-х класів було проведено профорієнтаційний захід Київського інституту національної гвардії України.

 

 

 

 

  Перед учнями школи  виступає в.о. заступника начальника інституту по роботі з особовим складом підполковник Воробйов М.Ю.

 

 


 

З Новим роком!

   Святковий  концерт, новорічне привітання та солодкі подарунки для учнів пільгових категорій від депутата Київської міської ради Георгія Зантарая.

 

    

 

 

 

      

 

 


 

    З метою  розвитку естетичного та художнього смаку, створення позитивної святкової атмосфери  колектив школи взяв участь у районному конкурсі новорічно-різдвяних фотозон «Зірка новорічна».

 Висловлюємо щиру подяку всім вчителям, які долучились до створення чудової новорічної фотозони для наших дітей.

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 


   

 22 грудня 2021 року Голова Спілки ветеранів АТО Деснянського району Олег Нишпор  та Роман Пилипець передали ПРАПОР з побажаннями від воїнів-десантників, які захищають наш рідний край від російського агресора, педагогічному колективу та учням школи за плідну працю, допомогу, підтримку, шану та повагу до захисників України.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

          Зі святом вас, наші захисники!

 

   До дня Святого Миколая учні школи підготували та передали малюнки, обереги, вітальні листівки з теплими словами-привітаннями для наших бійців, які захищають незалежність та цілісність України.

 

 

 

 


 

 

 

 

Новорічна виставка  творчих робіт

 

 

учнів школи

 

 

       

 

     

 

 

 


 

  Щиро вітаємо переможців районного конкурсу «Мій родовід» учнів 5-х класів Кошитара Максима (І місце) та Невгадовського Тимура (ІІ місце) (керівник – вчитель історії Степанова Н.І.).

 

 


 

День місцевого самоврядування

  

Молодь – надія нації!

 

   07 грудня в Україні святкують День місцевого самоврядування.

   З нагоди цієї дати у Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації учні шкіл району змогли відчути себе в ролі керівників структурних підрозділів адміністрації.

Представники учнівського самоврядування школи 119 учениці 9-А класу Малунова Катерина і Міненко Вероніка побували в економічному відділі та відділі звернення громадян.

Усі учасники відзначені похвальними листами та отримали незабутній досвід.

   А в школі з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування лідерами учнівського самоврядування старших класів були проведені уроки для учнів початкової школи «За кафедрою юні педагоги».

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

 


 

 

  У Деснянському районі біля навчальних закладів було висаджено понад 40 ялин, висотою близько шести метрів кожна.

 

  Зокрема, 26 листопада 2021 року за сприяння випускника школи 119, чемпіона світу з дзюдо, депутата Київської міської ради Георгія Зантарая на подвір’ї школи № 119 було висаджено п’ять красунь ялинок.

  До висадки дерев долучився голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Ратніков. 

 

 «Необхідно озеленювати та покращувати території навчальних закладів, оскільки свіже та чисте повітря – запорука здоров’я наших дітей. Наразі діти зможуть власноруч прикрашати разом з вчителями та вихователями ялини до новорічних свят. Сподіваюся, що новопосаджені дерева принесуть приємні емоції та святковий настрій всім відвідувачам навчальних закладів», – зазначив Георгій Зантарая.

 

   

 

 

 

 


З надією в серці

 

 

Із 22 по 26 листопада 2021 року учні та вчителі школи № 119 долучилися до благодійної акції "З надією в серці".

Наша сила – це відкрите серце. Дитяча небайдужість завжди приносить мир і спокій дорослим. Адже ми знаємо –  наше майбутнє в чуйних руках.

Наші учні щедро поділилися своїми речами, віддаючи частинку себе, своїх спогадів та мрій.

29 листопада всі зібрані речі: одяг, іграшки, взуття – ми передали до Управління освіти. 

На світі так багато дітей, позбавлених любові та підтримки. Тому в наш час дуже важливо мати серце, сповнене доброти, мрій, любові, серце, яке зможе запалити серця інших!

Ми з радістю ділимося спогадами про ці чудові миті  життя.

             

 

      

 

 

РАЗОМ МИ СИЛА (перегляд відео)!


 

 


 

 

 

Наша шана

 

 

захисникам і захисницям України

 

 

 

    Напередодні 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці, у рамках проведення національно-патріотичної декади "Шляхами патріотів" учні нашої школи віддали шану всім, хто відстоює незалежність та суверенітет нашої держави.

 

 

 

Виставка патріотичних малюнків та аплікацій

 

 

 

Участь учнів 7-Б класу (класний керівник Рябуха Н.М.)

в акції "А ми тую козацькую славу збережемо..."

біля пам'ятника українському воїну-добровольцю

 

 

 

 

     

Учні 2-А (класний керівник Вяхірєва І.І.), 7-Г (класний керівник Руденко І.Г.), 11-А  (класний керівник Ставрова Г.В.), 11-Б  (класний керівник Небесна Я.В.) класів зустрілися з ветераном АТО, командиром взводу, лейтенантом Святославом Олексійовичем Жокіним (позивний "Коршун") та волонтеркою Тетяною Бурдою.

 

 

 

 

           

 

 

 

   Зустріч учнів 7-А класу на чолі з класним керівником Степановою Н.І. в Галереї мистецтв Деснянського району міста Києва з ГО «Патріоти Троєщини», ветеранами АТО та передача дитячих малюнків і "браслетів нескорених" бійцям, які захищають незалежність України на сході нашої країни.

 

 

 


 

 

80 років пам’яті забуттю не підлягає!

 

 

30 вересня 2021 року учні 1-11-х класів приєдналися до загальнонаціонального  уроку пам’яті, присвяченому   80-м роковинам трагедії Бабиного Яру.


        

 

 

    

 

    

 

 

                                               

 

 

 


 

 

21 вересня в нашій школі традиційно відбулося свято до Міжнародного дня миру. Учні оформили  "куточок МИРУ" в кожному кабінеті та "відпустили" голубів із побажанням миру.

Під час тематичних годин спілкування учні поділилися своїми думками та враженнями.

 

   

 

  

 

 


 

 

 

 Свято першого дзвоника

 

 

«Здрастуй, школо!»

 

 

 

 

    

 

    


 

 

 

 

 

 

  «Увага! Діти на дорозі!»

 

 

 

 

  Щороку  у вересні в  школі №119  проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. 

  В рамках  місячника в школі проходить виставка дитячих малюнків і плакатів з безпеки дорожнього руху.