Новини

 

 

           

 

 

 

 

Церемонія нагородження найкращих !!!

 

29 травня в школі 119 відбулося свято інтелекту, креативу й таланту - відзначення учнів, які показали високі результати в навчанні, здобули призові місця у всеукраїнських учнівських олімпіадах, стали призерами та переможцями конкурсів, а також активних учасників шкільного життя та міжнародних проєктів. Учні нашої школи - це майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна розправить свої могутні крила.

Окрема подяка вчителям-наставникам за клопітку працю, за креативний підхід до навчання, за терпіння, тепло і ласку!

Висловлюємо щирі слова подяки батькам за гідне виховання талановитих, креативних дітей, які навчаються у школі 119.

Ми пишаємося нашими талановитими учнями, які вплітають у національний вінок цвіт свого таланту.

Дякуємо ведучимучасникам та організаторам заходу за незабутні емоції та відчуття !

 

 

 

   

  

 


 

 

ЕТНО+АРТ ФОРУМ

«Пригортає Гуцульщину Україна-ненька»

Під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за підтримки Національного центру "Мала академія наук України" Фаховий коледж Університету КРОК організував грандіозний яскравий ЕТНО+АРТ ФОРУМ, де велична красуня УКРАЇНА вихвалялася своєю загадковою колоритною Гуцульщиною. Наші красуні - учениці 9-х класів - Індило Анастасія, Солдатенко Даніелло та Яковлєва Єлізавета провели плідну дослідницьку роботу та гідно представили культуру цього етносу.

ART-Challenge (сумісна творчість всіх учасників) створення "Гуцульська стежка крізь віки" торкнулася серця кожного.

Щира подяка за чудовий день, любий КРОК

 

  

  

 

 


 

Великодній ярмарок

 

2 травня вчителі, учні та батьки школи № 119 долучилися до проведення Великодніх  благодійних ярмарків, ініційованих Спілкою ветеранів російсько-української війни Деснянського району міста Києва!

Цей захід був організований з метою збору донатів для закупівлі необхідного обладнання для 127-го Окремого батальйону ТрО м. Києва Збройних Сил України.

Дякуємо всім, хто долучився до акції!!!

Разом ми зібрали 52 800 грн.

 

 

  

  

 

  


 

Дипломатія заради миру

 

Надзвичайно пишаємося старшокласниками нашої школи Гапонюком Максимом, Мардієвим Алі, Форостяною Поліною, Казак Софією, Яковлєвою Єлізаветою, Індило Анастасією, Ященко Анною та керівником роботи школи в Мережі Асоційовані школи ЮНЕСКО в Україні Крициною Іриною Вікторівною, які 24 квітня взяли участь у цікавому івенті "Дипломатія заради миру", який був організований Фаховим коледжем Університету КРОК. Під час заходу учні спілкувалися з Султанським Павлом Олександровичем, Надзвичайним і Повноважним посолом України у країнах Азії, були учасниками інтерактивної гри "Ми за права людей".

Дякуємо нашим вчителям за підтримку та якісну підготовку учнів, які завжди гідно захищають честь школи.

      

 

 

 

 


 

Всесвітній день Землі

 

Ані дощик, ні тривога нас не налякали!

Танцювали, реп читали та природу захищали!

Так Всесвітній день Землі на уроці англійської ми відзначали!

У рамках роботи школи в Мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО та з нагоди Всесвітнього дня Землі учні 5-В класу та вчитель англійської мови Ірина Крицина привітали Матінку-Землю зі святом (перегляд відео)

 

 


 

 

 

Команда учнів 8-Б класу взяла участь у проєкті "Модно бути українцем" (патріотичне виховання в ігровій формі). Вітаємо нашу команду "Діти Незалежності", що перемогла в 1/4 етапі патріотичної гри (перегляд відео)

 

 

 

 


 

 

У рамках участі школи в Міжнародних проєктах «Асоційовані школи ЮНЕСКО», «Вивчай та розрізняй», запровадження STEM-освіти проведено черговий захід проєкту «Я – людина. Я маю право на…» - «Ідентичність, гендер, стать».

На уроці взаємного навчання були присутні учні 5–В класу (програма НУШ), 9–Б та 10–А(програма «Інтелект України») та 10–Б (філологічний напрям) класів. Цей урок став яскравим прикладом інтегрованого навчання, який поєднав у собі правознавство, історію, українську мову, літературу, мистецтво та англійську мову. Презентації, інтерактивні вікторини, робота в групах та спільна робота здобувачів освіти різних вікових категорій були якісно реалізовані завдяки ґрунтовній підготовці учнів вчителями-преметниками Івановою Ією Леонідівною, Рябухою Наталією Миколаївною, Овінніковою Наталією Ігорівною, Крициною Іриною Вікторівною. Урок став справжнім проявом доброти, креативу, інтелектуальності та демократичного стилю спілкування.

Щира подяка нашим учням, які ініціювали проведення цього заходу, та педагогічному колективу. (перегляд відео)

 

У рамках проєкту учениці 9-Б класу провели опитування серед учнів школи про гендерну стереотипність (перегляд відео)

 

 


 

 

210 річниця від дня народження

Тараса Григоровича Шевченка

 

     

                   Виховні години та години спілкування в початкових класах

      

 

 

 


 

«Творимо майбутнє разом»

 

 

У рамках декади «Творимо майбутнє разом» учні 9-В класу разом із класним керівником Куценко Л.В. відвідали музей «Становлення української нації». Через славні моменти української історії відроджуємо національну гідність та повагу до української нації та України. Свідома громадянська позиція та бережливе ставлення до традицій, культури та історії свого народу - все це притаманно нашим учням (перегляд відео)

 

У рамках декади "Творимо майбутнє разом" вчитель біології Павлюс Р.П. охоче ділиться з учнями своїми знаннями. На уроках хімії з вчителькою Небесною Я.В. школярі навчилися створювати 3D моделі хімічних елементів, грати у хімічний футбол. Креативно, цікаво, інноваційно проходять наші заняття (перегляд відео)

 

Жодна повітряна тривога не завадить освітньому процесу. Вчитель образотворчого мистецтва Жукова Л.П. продовжила урок із Петриківського розпису. Вчитель історії Іванова І.Л. розповідала учням 5 класу про історію нашої держави. Практичний психолог Тимошенко В.В. провела тренінги для зміцнення ментального здоров'я дітей (перегляд відео)

 

Завдяки Революції Гідності ми - Україна. Дата 18-21 лютого 2014 року - одна з найтрагічніших в історії України. У ці дні на Майдані загинуло понад 100 осіб - невинні, беззбройні люди. Згодом вони стали Небесною Сотнею...  Вчителі та учні школи вшанували пам'ять про ці трагічні події (перегляд відео)

 

21 лютого представники всіх націй та народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Відзначає цей день і наша рідна Україна. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 26 жовтня-17 листопада 1999 року в Парижі. Мова-це не просто спосіб спілкування, це наша душа, наша сила, наше майбутнє (перегляд відео)

 

 


 

Мій родовід

Конкурс «Мій родовід», започаткований у Деснянському районі  2014 року, має на меті активізацію творчого потенціалу школярів, виховання любові до свого роду, міста, країни, популяризацію родинних цінностей.

Вітаємо ученицю 5-В класу Саух Кіру, яка посіла 1 місце в номінаціі "Герої моєї родини"

 

 

    

 

 


 

Національний тиждень читання

 

 

   З 4 по 10 грудня проходила Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція "Національний тиждень читання", що мала на меті консолідацію українського суспільства навколо читання як життєвої стратегії.

Наша школа також долучилась до неї. Бо читання є важливим у час миру і добробуту, але ще важливішим у часи випробувань, які випали на нашу долю через війну. Книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками, вчителями і лікарями.

Протягом тижня діти у школі та в позаурочний час ділились враженнями про прочитані книжки, радили, що почитати іншим. А вчителі на уроках залучали учнів до новітніх методів читання.

Хоч тиждень минув, але діти продовжують знайомитися з новими книжками!

                                                                                                                     Відеоhttps://www.facebook.com/100072244261422/videos/pcb.1532249957551603/788773486393585

 

 


 

 

                                                     Зимове диво

 

    08 грудня 2024 року до учнів 1-5-х класів завітала зимова інтерактивна казка "Дива Святого Миколая", у постановці працівників ЦДЮТ Деснянського району міста Києва.

Шукати дива-це дуже цікава справа. Особливо з такими чудовими помічниками. Під час перегляду діти не просто спостерігали казкову дію, але й безпосередньо брали участь у виставі. Святий Миколай засвітив ялинку та привітав усіх з прийдешніми святами...

Виявляється, диво живе у кожному з нас і його варто відчути серцем!

 

 

                Відеоhttps://www.facebook.com/100072244261422/videos/pcb.1529306251179307/860514045615928

  


 

7 грудня - Всесвітній день української хустки

 

   Українська хустка-берегиня долі. Донькам мати в'язала хустку, щоб були щасливі і жили в достатку. Коли сини вирушали в далеку дорогу мати зав'язувала хліб у білу хустину, щоб не забував батьківського порогу. Багато цікавого розповіли вчителі учням про українську хустку.

   Сьогодні в нашій школі влаштували флешмоб: дівчатка принесли до школи хустки. Вони приміряли оберіг, вчились зав'язувати у різний спосіб, фантазували, як з неї зробити елемент одягу. Навіть, танцювали з ними, так хустки припали їм до душі. А хлопці милувались нашими дівчатками. А дехто, навіть захотів і собі приміряти.

До флешмобу долучились не тільки вчителі, а й матусі з бабусями.

Виявляється, що хустка - це стильно і модно!

Одягаймо українське!

Це - код нашої нації!

 

     

 

 

 

 

 


 

    100 днів у школі

 

 

     У нашій школі є чудова традиція: на початку грудня відзначати досить незвичайний день "100 днів у школі".

     Саме стільки минуло з 1 вересня, коли до 1 класу в нашу школу прийняли 43 цікавих та симпатичних хлопчиків та 34 не менш цікавих та симпатичних дівчаток.

Середній вік-7 років, зріст-1м 20см, середня вага-20 кг.

   Тож їм сьогодні запропонували перше випробування: квест-гру "100 днів у школі". Було приємно спостерігати за першими успіхами наших найменших учнів. Танцювали, співали, завдання складні розв'язували, загадки відгадували... Відсьогодні можна стверджувати, що наші першачки- справжні школярі, бо кожен отримав «Посвідчення першокласника»!

    

   


 

                                  Запали свічку

   В останню суботу листопада в Україні вшановують роковини Голодомору, запалюючи свічку пам'яті та згадуючи загиблих у 1932-1933 році. Голодомор було створено штучно. Минуло 90 років, але важко говорити на цю тему, особливо з дітьми. Але педагоги нашої школи знайшли відповідні слова, відео та презентації, щоб учням було більш зрозуміло масштаб трагедії нашого народу. Молодші школярі виготовили свічки пам'яті та янголят. А старшокласники провели години спілкування та виховні години.

Запаліть надвечір у суботу вдома і Ви свічку пам'яті, щоб вшанувати загиблих у ті далекі роки!

 

 

      

 

 


 

Всесвітній день дитини

 

   20 листопада в Україні і світі святкують Всесвітній день дитини. Свято засновали у 1954 році задля сприяння міжнародного згуртування і покращення добробуту дітей та підлітків.

 Рада "Лідер" підготувала і провела для учнів 7 класів розважально-пізнавальну гру по станціях "Мандруємо країнами світу". Створені команди відвідали такі станції "Музична", "Національні костюми", "Квіз", "Видатні люди", "Національні страви".

    А от для молодших школярів старшокласники провели веселі перерви та рухливі ігри.

 

 

 

ВІДЕОhttps://www.facebook.com/100072244261422/videos/pcb.1519780082131924/935214254933321

 


 

 

 

 

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

 

 

   9 листопада 2023 року серед учнів 3-4 класів у школі було проведено конкурс знавців української мови імені Петра Яцика шкільний етап.

Завдання, які запропонували дітям, покликані сприяти утвердженню державного статусу української мови, піднесенню та престижну серед дітей та вихованню поваги до культури та традицій українського народу.

Журі визначило переможців та нагородила їх грамотами та подяками.

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 


                          

                         День української писемності

 

  До Дня української писемності та мови у нашій школі члени учнівського самоврядування провели для учнів 2-3 класів уроки української мови. З цієї нагоди юні педагоги підготували презентацію для молодших школярів, щоб поділитися з ними знаннями. Діти подорожували зі Шреком, придумували різні історії, добирали слова на певну тему, розгадували ребуси та кросворди.

Учні дізнались, що в українській мові найбільша кількість слів починається на літеру "п". Найменш уживаною є буква "ф". Серед слів найчастіше використовують іменник-"рука", прикметник-"великий", дієслово-"бути" і серед займенників"він". А найдовше слово складається з 30 букв (дихлордифенілтрихлорметилметан-це засіб, що використовують для боротьби зі шкідниками)!!! А Ви про це знали?

 

 

 


 

 

 

                         Halloween

 

   Свято Halloween з'явилось близько 100 років тому в США.

Діти в Україні вивчають англійську мову на уроках та додатково на курсах Центр Розвитку Європи «EDC LEARN», які працюють в нашому закладі. Тому учні долучились до святкування цього свята, вивчаючи історію та традиції англійців.

Вчителі допомогли діткам прикрасити класи, навчили виготовляти нові цікаві вироби. Батьки подбали про маскарадні костюми та грим. Найактивніші учасники дійства отримали призи: за знання англійської мови, за костюми, за грим.

 

 

 

 

 


  

 

 З 16 по 20 жовтня 2023 року в нашій школі пройшов Тиждень знань поведінки з вогнем.

Вогонь завжди потрібний, бо він дає тепло і світло. Без вогню людині жилося б важко, бо вона його використовує щодня. Але вогонь- найстрашніша у світі стихія, яка на своєму шляху не залишає нічого живого.

Тому важливо ознайомити учнів з небезпекою, яку може нести вогонь та запобігти його виникненню.

Під час Тижня для учнів було оформлено інформаційний стенд "Азбука пожежної безпеки", проведено конкурс малюнків "Вогонь-друг, вогонь-ворог!", виховні години та години спілкування, тренувальні заняття, навчальні ігри. Для учнів початкової школи було складено калейдоскоп корисних порад "Правила поведінки під час осінніх канікул"

 

 

 

 


 

   Учнівське самоврядування-це спосіб залучення учнів до систематичної участі в освітньому процесі.

Сьогодні, 12 жовтня 2023 року, лідери учнівського самоврядування провели для учнів 8 класів " Тренінг про лідерство". Учениці 9-Б класу підготували презентацію, в якій розповіли хто такий лідер і які якості мають бути у нього. Анастасія та Єлізавета залучили восьмикласників до командних дебатів на теми "Ким краще бути: лідером чи послідовником?", " Сучасні технології роблять людину розумною чи залежною?". Цікаво було слухати думки наших учнів, особливо, коли вони не співпадали...

 

 

 

 

 

 


 

   Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження.

Саме тому 11 жовтня 2023 року до нашої школи завітала інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві пані Олександра. Вона допомогла учням 1-2-х класів повторити правила дорожнього руху та наголосила на важливості їх виконання.

Діти уважно слухали її та брали активну участь у

запропонованих конкурсах.

 

 

 


 

  Толока є давнім українським звичаєм. Її організовували для виконання громадських робіт. Осіння толока, що пройшла в нашій школі 07.10.2023 року -  чудова можливість навести лад на шкільному подвір'ї.

 

 

 


 

 

  У нашій школі з 29 вересня по 02 жовтня 2023 року пройшов  тематичний тиждень " Нація нескорених: від козацтва до сьогодення ". Дітки початкової школи готували для наших Захисників та Захисниць вітальні листівки, обереги, браслети нескорених тощо. А учні 5-9 класів занурились в історію Українського Козацтва, історію нашої Держави, дізнались про військові традиції та звитяги Українського Народу, про наших мужніх, незламних Воїнів, які відстоювали та сьогодні виборюють майбутнє України.

 

         

 

        

 

 

 

 

 


 

 

Спорт єднає!

  Ви давно займались спортом? А в нашій школі з 25 вересня по 2 жовтня 2023 року проходив " Challange Fest". Учні початкової школи долучились до флешмоб-руханки"Спорт єднає", а от учні 5-11-х  класи змагались з різних видів спорту.

 

 

 

 

 

 

 

 


                 Що таке кабінет безпеки?

 

   Кабінет безпеки в закладі освіти - це спільний Всеукраїнський проєкт Міністерства освіти та науки України і Державної служби з надзвичайних ситуацій, що направлений на забезпечення занять та тренінгів з пожежної безпеки, евакуації, першої медичної допомоги, мінної безпеки, безпеки  на дорозі.

   13.09.2023 року, в нещодавно створеному кабінеті безпеки школи № 119, відбулась зустріч з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Цікаво та змістовно пройшли практичні заняття з учнями школи.

 

 

 

 

 

  

 


 

  

6 жовтня 2023 року в рамках тематичного тижня "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення", у рамках участі школи в Міжнародному проєкті "Асоційовані школи ЮНЕСКО" курінь "Ворожки-Чарівниці" у складі: Василенко Вікторія, Індило Анастасія, Казак Софія, Корольчук Марія, Форостяна Поліна, Ященко Анна - взяв участь у культурно-патріотичному заході "Не вмирає душа наша, Не вмирає воля", який був організований Фаховим коледжем Університету КРОК (щира подяка нашим справжнім друзям). Зустріч із яскравими особистостями сучасності, робота в студіях "Тарасові слова - то правда жива", "Нащадки воїнові хоробрих...", "Як козаки храми мурували і куліш готували", корисні майстер-класи, досвідчені модератори, креативні однолітки, віртуозне сучасне виконання українських пісень... Ось чим запам'яталося це свято єдності, гідності та волі!

Дякуємо Ірині Крициній, Наталії Овінніковій, Ії Івановій  та Наталії Рябусі за креативну допомогу при підготовці "Ворожок".

Щира подяка Людмилі Сумбаєвій та  Irina Rybak, Ользі Новак  та всім організаторам за емоції.

 

 

 

 

 

  

 

 


 

Веселі вихідні учнів 9-Б класу

Загальновідомо, що українські діти мають психологічні травми від війни. Вчителі та батьки намагаються зробити все, щоб якось їх підтримати та розрадити. Саме тому останнього вересневого дня класний керівник 9-Б класу влаштувала своїм учням «веселу терапію» - відвідування контактного зоопарку Animal Park. Адже психологи наполягають, що контакт із тваринами покращує психологічний стан дітей.

У цьому переконують дитячі обличчя!!!

    

 

  

 

  

 


 

 

 

 

 

З  нагоди  Міжнародного  дня  Миру та  Дня  Миру  в  Україні,

у  рамках  роботи 

в   ПАШ   ЮНЕСКО,

школа  І - ІІІ  ступенів   № 119

Деснянського  району  міста  Києва

представляє  проєкт

" Мир  починається  з  мене "

(перегляд  відео)

 

   Також до Міжнародного дня миру відбулась виставка малюнків учнів початкових класів "Що ти бачиш, коли закриваєш очі й думаєш про мир?", а серед вихованців груп подовженого дня пройшов конкурс малюнків на асфальті.

В шкільній бібліотеці створено стенд "Міжнародний день миру".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

                 Олімпійський тиждень в школі №119!

 

       

 

 

 

Лідерами учнівського самоврядування для учнів молодших класів проведена «Олімпійська руханка»

 

 

 

 

      Родинне свято «КРАЇНА ЗНАНЬ ВІТАЄ ВАС!»