Харчування учнів

Шкільна їдальня:                        смачно, корисно, безпечно!

Мультіпрофільне харчування

для учнів школи № 119 започаткувало

Комунальне підприємство "ЗЕНІТ"

Директор Шестакова Катерина Юріївна

ІНФОРМАЦІЯ

26 лютого 2018 року представниками Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві була здійснена перевірка роботи шкільної їдальні щодо дотримання вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів. У результаті перевірки члени комісії не виявили порушень, про що свідчить запис у акті № 01-0374 від 02.03.2018 року.

Відповідно до статей законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну допомогу сімʼям з дітьми» в школі організовано  повноцінне, безпечне та якісне харчування школярів.

Шкільна їдальня стала улюбленим місцем для учнів закладу.

Їдальня на 300 посадочних місць укомплектована необхідним устаткуванням, відремонтована вентиляційна система харчоблоку, встановлена нова посудомийна машина, картоплечистка, м'ясорубка, тістоміс, конвекційна піч та  придбані нові столи, стільці, посуд.

Гарячим безкоштовним харчуванням охоплені всі учні 1-4-х класів та діти, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.   Учні 5-11-х класів та вихованці груп продовженого дня обідають за кошти батьків.

В їдальні школи № 119 виконуються всі санітарно– епідеміологічні норми та вимоги щодо організації харчування учнів.

Медична сестра  систематично слідкує за якістю продуктів, дотриманням умов і термінів їх зберігання, технологією приготування і різноманітністю страв, санітарним станом приміщень.

Робота їдальні постійно перевіряється адміністрацією школи та санітарно-епідеміологічною службою  Деснянського району. Скарг і нарікань немає.

Постачання продуктів та приготування їжі здійснює КП «Зеніт» Деснянського району м. Києва.

Усі товари та продукти сертифіковані (борошно, молочна продукція, сир твердийкрупи, макаронні вироби, рис, гречка, м'ясо, м'ясна продукція, рибаолія, чай, цукор та інші).

Їдальня і буфет працюють з 09.00 до 15.00.

Кухарі-професіонали

Смачного всім обіду!