Початкова школа

До школи – з радістю !

Будинок  починається з фундаменту, а наша школа - з її початкової ланки, яка приймає дитину такою, як вона є, і допомагає їй ставати розвиненою і освіченою людиною.

Професія першого вчителя унікальна, неповторна,  життєдайна. Саме він відкриває нову «шкільну епоху» дитинства, спрямовує невичерпну дитячу енергію через любов, розумну вимогливість, виховує повагу малюків до свого нового статусу, виписує школярську долю. Головне завдання своє вчителі початкової школи вбачають у розкритті індивідуальності кожної дитини, тому що розуміють: від того, якими будуть перші шкільні роки вихованців, залежить усе їхнє подальше навчання і майбутній життєвий шлях.

У початковій школі кожна дитина має відчути, пережити багато разів успіх у праці, радість спілкування.

Робота кожного вчителя  початкових класів спрямована на створення комфортних умов для навчання і перебування дитини у школі, адже це його перші кроки до дорослого самостійного життя. Доброта, ніжність, розуміння особливостей кожного – ось, що оточує у нас молодшого школяра. Сучасні методи навчання, диференційований підхід до пояснення матеріалу – мета кожного вчителя.