Учнівське самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

Самоврядування школярів – необхідний компонент сучасного виховання особистості.

Головне завдання шкільного самоврядування – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті.

Учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за які несуть самі лідери. Суттєві риси  справжніх лідерів -  активність, ініціатива, креативність, дисципліна,  вихованість.

У 1998-1999 навчальному році в школі заснована учнівська організація                                  " Центр дитячих ініціатив".

ініціатором створення якої була педагог-організатор Ганна Азарова.

Структура шкільного самоврядування включає роботу з учнями за трьома віковими групами:

1 - 4 класи  -  " Веселка"

5 - 8 класи -   " Мрія"

9- 11 класи - Рада "Лідер"

Організація  "Центр дитячих ініціатив" має власну   символіку: прапор, емблему, гасло, гімн, є засновником шкільної газети "12 балів".

Принцип учнівського самоврядування:

«Самі вирішили, самі зробили, самі відповідаємо!»

Учениця  11-А класу  Катерина Малунова - лідер учнівського самоврядування.

У центрі роботи організації поставлена особистість учня,  його  естетичне  та моральне виховання.

Організація неодноразово була нагороджена грамотами, дипломами та пам'ятними подарунками. Учні   школи є активними  учасниками молодіжного  руху  «Скаути Києва»  та беруть участь у волонтерському русі.