До  відома учнів та батьків!

Шановні батьки (законні представники) здобувачів освіти, які навчаються за програмою науково-педагогічного проєкту "Інтелект України", повідомляємо вам наступне:

навчальні предмети, які вивчають за програмою проєкту (українська мова, українська література, зарубіжна література, математика, алгебра, геометрія, природознавство, хімія, фізика, біологія, географія, "Навчаємося разом", "Основи самоменеджменту"), викладають учителі, що мають сертифікати НПП "Інтелект України"
Сертифікати вчителів, які викладають вищезазначені предмети, в НПП "Інтелект України":   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   11   12   13   14  15   16

Інші предмети навчального плану вивчають за загальноосвітньою навчальною програмою.

Шановні батьки!

З 19 березня 2020 року розпочалося замовлення учнівських електронних квитків, у зв’язку з чим повідомляємо , що ті, хто не надав фото до школи, можуть самостійно замовити учнівський квиток для своєї дитини, через https://id.kyivcity.gov.ua; усі інші квитки (тим, хто надав фото дітей) замовляє школа.

Замовлення електронного квитка учня:

В особистому кабінеті киянина з’явилася можливість замовити електронний учнівський квиток.

Як зробити замовлення:

·         батькам або опікунам потрібно зареєструватись на Порталі надання електронних послуг, використовуючи Кваліфікований електронний підпис або BankID для підтвердження своїх даних;

·         після цього можна буде замовити квиток та додати фото дитини;

Старі паперові учнівські квитки будуть дійсні до моменту повного переходу всіх шкіл на електронні документи.

·         Учнівські квитки виготовляються за рахунок міського бюджету та дають можливість школярам Києва безкоштовно користуватися громадським транспортом столиці.

·         Квиток містить дані про власника, тому в майбутньому картка буде багатофункціональною.