Підручники для школи

До  відома учнів та батьків!

Повідомляємо вам, що наш заклад освіти повністю готовий до початку освітнього процесу у 2022-2023 н.р.

Проведення освітнього процесу у закладі розпочнеться 01 вересня 2022  року та  буде відбуватися за розкладом у змішаному форматі: учні 1-х та 5-х класів навчаються в школі очно (офлайн), учні 2-4-х класів та 6-11-х будуть навчатися ДИСТАНЦІЙНО (онлайн).

У школі є найпростіше укриття, розраховане на одночасне перебування в ньому до 300 осіб, яке забезпечено необхідними засобами для короткочасного перебування.

01 вересня 2022 о 8:45 на урочисте свято на шкільному майданчику запрошуються учні 1-х та 5-х класів. Після цього класні керівники проведуть з цими учнями уроки безпеки та відпрацюють шляхи евакуації.

01.09.2022 р. класні керівники о 8:30 проведуть з учнями 2-4-х класів та 6-11-х класів ДИСТАНЦІЙНО (онлайн) перший урок на тему: «Ми українці: честь і слава незламним!».

За більш детальною інформацією просимо звертатися до класних керівників.

Шановні батьки! Дякуємо за розуміння та бажаємо миру, злагоди, впевненості у завтрашньому дні.

Оздоровлення учнів пільгових категорій                    влітку 2022 року

Інформуємо про те, що за кошти бюджету міста Києва для дітей, які потртебують особливої соціальної уваги та підтримки, передбачено путівки для оздоровлення влітку 2022 року:  ДЗСТ ЛОК "Карпатські зорі" (м. Косів, Івано-Франківська обл.). Графік заїздів: І - 24.05-13.06, ІІ - 15.06.-05.07., ІІІ - 07.07.-27.07.,  IV - 29.07.-18.08., V - 20.08.-09.09.

ДЗСТ ЛОК "Верховина"                                                                      (смт. Верховина, Івано-Франківська обл.).

Графік заїздів: І - 03.06.-23.06, ІІ - 25.06.-15.07., ІІІ - 17.07.-06.08. Орієнтовна вартість путівок складає 17850,00 (з яких вираховується часткова оплата для батьків).  З усіх питань звертатися до Управління молоді та спорту ДРДА, тел. 546-54-06

Шановні здобувачі освіти та їх батьки!

Шановні батьки!

Тепер ви можете замовити електронний учнівський квиток дитині.

Подбайте про безоплатний проїзд ваших школярів у муніципальному транспорті.

Не потрібно нікуди йти, все дуже просто:

- Зареєструйтеся в системі https://scard.kyivcity.gov.ua/admin/login

- Знайдіть у системі дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту.

Діти ростуть швидко, тож не забудьте завантажити актуальне фото дитини.

- Сформуйте замовлення учнівського е-квитка та отримайте рахунок на сплату.

- Сплатіть замовлення (онлайн або через банк).

Ви можете спостерігати за етапами виготовлення е-квитка учня у своєму особистому кабінеті. Потурбуйтесь про е-квиток зараз, щоб він міг потурбуватися про проїзд вашої дитини в 2021/2022 навчальному році.

* За міською цільовою програмою "Турбота" 2019-2021рр.  до 31 грудня 2021 року учні можуть продовжувати користуватися своїми старими учнівськими квитками (паперовими) для безоплатного проїзду в міському транспорті. А згодом поступово електронними учнівськими квитками будуть забезпечені всі школярі столиці без зайвих довідок, заяв та відвідин адмінустанов.

Шановні батьки (законні представники) здобувачів освіти, які навчаються за програмою науково-педагогічного проєкту "Інтелект України", повідомляємо вам наступне:

навчальні предмети, які вивчають за програмою проєкту (українська мова, українська література, зарубіжна література, математика, алгебра, геометрія, природознавство, хімія, фізика, біологія, географія, "Навчаємося разом", "Основи самоменеджменту"), викладають учителі, що мають сертифікати НПП "Інтелект України"
Сертифікати вчителів, які викладають вищезазначені предмети, в НПП "Інтелект України":   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   11   12   13   14  15   16

Інші предмети навчального плану вивчають за загальноосвітньою навчальною програмою.

Шановні учні та батьки!

Бажаєте отримати якісну європейську освіту?

Запрошуємо на навчання до Національної академії внутрішніх справ!

Академія здійснює підготовку працівників органів досудового розслідування, кримінальної поліції, превентивної діяльності, спеціалістів-криміналістів та психологів для підрозділів Національної поліції України й інших центральних органів виконавчої влади.

Детальна інформація щодо вступу до НАВС за телефонами:

+38 (044) 520-06-66

+38 (097) 717-71-36

Email: [email protected]

Сайт для вступників: https://vstup.naiau.kiev.ua

Національна академія внутрішніх справhttps://www.youtube.com/watch?v=oKjX8nio7QY&feature=youtu.be

Навчатися з НАВС - престижно !

Навчатися з НАВС - перспективно !