Оздоровлення та відпочинок

До відома батьків та учнів!

З питань  оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки (пільгові категорії)  звертатися до Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою:
пр-т Маяковського, 29, каб. 110,  546-54-06

Відпочинок та оздоровлення

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації інформує про можливість отримання пільгових путівок на відпочинок та оздоровлення для дітей пільгових категорій шкільного віку.

Відповідно до чинного законодавства путівки надаються:

Ø              дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;

Ø              дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

Ø              дітям, один з батьків яких загинув, постраждав або бере безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції;

Ø              дітям із малозабезпечених сімей;

Ø              дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій,  катастроф;

Ø              дітям із багатодітних сімей;

Ø              дітям, які перебувають на диспансерному обліку;

Ø              талановитим та обдарованим дітям: переможцям міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

Ø              учасникам дитячих творчих  колективів та спортивних команд, які є переможцями конкурсів усіх рівнів, фестивалів, змагань, спартакіад;

Ø              відмінникам навчання;

Ø              лідерам дитячих громадських організацій.

Путівки на оздоровлення та відпочинок надаються дітям, залежно від їх пільгової категорії, як безоплатні, так і з частковою оплатою у розмірі 20, 30 чи 50 відсотків від вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків, іншого законного представника дитини або других джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Діти  можуть бути направлені на оздоровлення та відпочинок за пільговою путівкою не більше одного разу на рік за винятком дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням дітей  на базі навчальних закладів міста.

Детальну інформацію про  відпочинок та оздоровлення можна отримати в Управлінні  у справах сім’ї,  молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: просп. Маяковського, 29, 1-й поверх, кімната 110,       телефон: 546-54-06.