Школа № 119 міста Києва

Здоров'язберегаючі технології

Впровадження елементів   здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховний процес

Батьки довірили вчителям найцінніше, що в них є - свою  дитину.

Завдання педагога не тільки дати учневі знання, а й зберігати його фізичне, моральне, психічне та соціальне здоров’я.

Метою сучасної школи є підготовка дітей до життя. Кожен учень має отримати під час навчання знання, що знадобляться йому в майбутньому житті. Здійснення означеної мети можливе за умови запровадження технологій здоров’язберігаючої педагогіки.

Основна мета сучасної школи полягає у формуванні здорової особистості. Тому кожна школа сьогодні шукає свій шлях змін у просторі покращення якості освіти та виховання.

З 2009-2010 навчального року  школа № 119 активно впроваджує в навчально-виховний процес елементи здоров’язберігаючих технологій.

З досвіду роботи вчителя початкових класів Єфіменко Т.В.

День починаємо з ранкової гімнастики

Зоровий  тренажер

Доріжка здоров'я

Вдихаємо аромат цілющих трав