Хореографія

Танок  збагачує  душу  і  підносить  дух.  Танок  живе  в середині  всього живого.  Якщо  діти  танцюватимуть,  на  Землю  прийде  мир.

Міяко  Йошида

Мета хореографічного навчання у 1-4 класах - сприяти естетичному вихованню і фізичному розвитку дітей, дати їм початкову хореографічну підготовку, виявити нахили і задовольнити потребу в руховій активності, розвинути почуття ритму, танцювальну виразність, координацію рухів і на цій основі виховати художній смак, уміння повноцінно сприймати мистецтво танцю.

У всіх 1–4-х класах  школи  № 119 уроки хореографії передбачені в розкладі занять один раз на тиждень.