Ми в проєкті

 

 

Школа І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва є учасником ПАШ ЮНЕСКО з 2002 року. Координатор проєкту - Крицина Ірина Вікторівна, вчитель англійської мови.  

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи школи - активні учасники заходів, які проводяться в рамках проєкту:

 

 2024 рік


 

У рамках участі школи в Міжнародних проєктах «Асоційовані школи ЮНЕСКО», «Вивчай та розрізняй», запровадження STEM-освіти проведено черговий захід проєкту «Ялюдина. Я маю право на…» - «Ідентичність, гендер, стать».

На уроці взаємного навчання були присутні учні 5 – В класу (програма НУШ), 9 – Б та 10 – А (програма «Інтелект України») та 10 – Б (філологічний напрям) класів. Цей урок став яскравим прикладом інтегрованого навчання, який поєднав у собі правознавство, історію, українську мову, літературу, мистецтво та англійську мову. Презентації, інтерактивні вікторини, робота в групах та спільна робота здобувачів освіти різних вікових категорій були якісно реалізовані завдяки ґрунтовній підготовці учнів вчителями-преметниками Івановою Ією Леонідівною, Рябухою Наталією Миколаївною, Овінніковою Наталією Ігорівною, Крициною Іриною Вікторівною. Урок став справжнім проявом доброти, креативу, інтелектуальності та демократичного стилю спілкування.

Щира подяка нашим учням, які ініціювали проведення цього заходу, та педагогічному колективу. (перегляд відео)

У рамках проєкту "Я - людина. Я маю право на..." - "Ідентичність, гендер, стать" учениці 9-Б класу провели опитування серед учнів школи про гендерну стереотипність. (перегляд відео)

 

 

 


 

2023 рік

 

6 жовтня 2023 року в рамках тематичного тижня "Нація нескорених: від козацтва до сьогодення", у рамках участі школи в Міжнародному проєкті "Асоційовані школи ЮНЕСКО" курінь "Ворожки-Чарівниці" у складі: Василенко Вікторія, Індило Анастасія, Казак Софія, Корольчук Марія,     Форостяна Поліна, Ященко Анна - взяв участь у культурно-патріотичному заході "Не вмирає душа наша, Не вмирає воля", який був організований Фаховим коледжем Університету КРОК (щира подяка нашим справжнім друзям). Зустріч із яскравими особистостями сучасності, робота в студіях "Тарасові слова - то правда жива", "Нащадки воїнові хоробрих...", "Як козаки храми мурували і куліш готували", корисні майстер-класи, досвідчені модератори, креативні однолітки, віртуозне сучасне виконання українських пісень... Ось чим запам'яталося це свято єдності, гідності та волі!

Дякуємо Ірині Крициній, Наталії Овінніковій, Ії Івановій  та Наталії Рябусі за креативну допомогу при підготовці "Ворожок".

Щира подяка Людмилі Сумбаєвій та  Irina Rybak, Ользі Новак  та всім організаторам за емоції.

 

 

 

 


 

20 травня 2023 року учні школи № 119: Анастасія Індило, Анна Ященко та керівник проєкту Ірина Вікторівна Крицина -  були учасниками проєктного нетворкінгу "В ім'я України" та сонячного івенту "Фестиваль "КРОК збирає друзів".

Ми долучилися до благодійного ярмарку для підтримки Збройних сил України, тренінгу з лідерства, поділилися своїми досвідом щодо благодійницьких активностей та волонтерства та отримали заряд творчості та позитиву.

Щиро дякуємо всьому колективу та батькам за підтримку у підготовці нашої команди!

В ім'я України! 


  

 

 

2021 рік

 

21 квітня 2021 року учні нашої школи взяли участь у проєкті "Всеукраїнська «ЕКО+ЕТНО+АРТ» ініціатива: креативна НЕ конференція". 

Це мистецький, інтерактивний онлайн-захід, де відбулися надзвичайно цікаві нетворкінг-студії, спілкування з представниками автентичних мистецтв, міжнародних спільнот тощо.

 

 

 


 

2020 рік

 

 

22 квітня –  Всесвітній день Матері-Землі

 

 

          Дивлюся у вікно на світ ззовні. Мені цікаво, чи виживе Мати-Земля, яка сподівається, що людство коли-небудь перестане над нею знущатися.

Оззі Осборн


На жаль, сьогодні це реальне життя всієї планети. 

Саме ці короткі відео, з яких ми склали привітання, змусили мене посміхатися, сподіватися, розмірковувати… і знову посміхатися.

Ділимося з вами нашими емоціями,  розфарбуйте ними свій день, День Розквіту Землі. 

Happy Earth day! Be healthy! 

Щиро вдячні всім учням, батькам та вчителям, які взяли участь у цьому проєкті. 

 

Позитивних вам емоцій!!! (перегляд відео)

 

 


 

2019 рік

 

 

"GreenMindGeneration"

5 грудня учениці нашої школи Доненко Дар'я та Пархоменко Каріна та керівник проєкту АШЮ були учасниками Всеукраїнського молодіжного екологічного форуму  "GreenMindGeneration", який організували КЕПІТ та університет "КРОК".

 "GreenMindGeneration" - це презентація реалізованих проєктів "YouthEcoChallenge", смачно, позитивно та активно проведений час у "ChillOutZone", "доросле" спілкування з TopExpertsEcoFriendlyPeople у форматі "ОреnTalk" та надзвичайно приємна церемонія нагородження. 

 

   

 

 

  

 


Міська учнівська конференція

"Видатні місця та культурна спадщина Китаю"

 


Мистецький захід «Сучасні крос-культурні студії» за ініціативи коледжу економіки, права та інформаційних технологій університету «КРОК»

 


 

До  Міжнародного дня

захисту навколишнього середовища

учні та вчителі школи організували

флешмоб «Breatle Free with Me»

Переглянути відео можна за посиланням: /uploads/editor/11102/582287/sitepage_5/files/fleshmob.mov

 

 


 

Міжрегіональна конференція

"Сучасні погляди на майбутнє довкілля та людства"

 

 


Участь в історико-мистецькому проекті

"Україна - соборна",

який ініціювали педагоги та учні

Коледжу економіки, права та інформаційних технологій

з нагоди святкування

100-ої річниці Дня Соборності України.

 




 

2018 рік

 

Участь у Міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, присвяченій 70-річчю Загальної Декларації прав людини

 

   

 


 

СВІТЛО – ЦЕ ЖИТТЯ

Цього року  весь світ вперше відзначає 16 травня Міжнародний день світла, ініційований виконавчою радою ЮНЕСКО у 2017 році заради того, аби ми зрозуміли важливість світла в сучасній науці та культурі, медицині та мистецтві, а також в освіті та інших важливих галузях.

Колектив нашої школи як член ПАШ ЮНЕСКО також долучився до заходів, приурочених до свята. Учні 8 класу Бойко Єлизавета та Кочубей Олександр для учнів 1-А класу провели пізнавальний та цікавий урок "Real Natural Wjnder", де діти дізналися, чому саме цей день обрано ЮНЕСКО Днем світла, переглянули цікаві досліди про властивості світла та його кольорову гаму, а також спробували створити кожен свою палітру кольорів за допомогою мильних бульбашок.

 


 

Участь у ХІХ Всеукраїнській конференції для учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Модель ЮНЕСКО. Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети», що проходила з 18 по 21 лютого 2018 року на базі державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек»

 

 

 




 

 

2017 рік

 

Участь у Міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Україна – Японія в ХХІ столітті в діалозі мов, культур: ціннісні виміри особистості»

 

 

 

Правовий діалог «Маю право на … Я – людина», приурочений до Міжнародного дня ООН та Міжнародного дня ненасилля

 

 

XVIII Всеукраїнська Я-конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Вчимося знати, вчимося бути, вчимося жити разом: трансформація освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій» 

 

 

Участь у семінарі для учасників проекту «Шинам – СТОП!» шкіл-учасників міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО»

 

  

 

 

Участь у Київській учнівській конференції «ГЛОБАЛІЗАЦІЙНІ  ПРОЦЕСИ  VS  НАЦІОНАЛЬНА  МОВНО-КУЛЬТУРНА  ЕКОЛОГІЯ», присвяченій Міжнародному дню рідної мови

 

 

Участь команди школи в міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Видатні місця та культурна спадщина ЮНЕСКО в Україні», приуроченої до Дня Соборності України

 




 

 

2016 рік

 

    Участь команди школи в Х Всеукраїнській екологічній конференції «Людина і природа: перспективи співіснування»

  

 

      Участь у міському форумі «Глобальні проблеми людства у контексті сучасного науково-технічного прогресу» для шкіл-учасників Міжнародного проекту Асоційовані школи ЮНЕСКО, який проводився на базі Ліцею № 100 «Поділ»

  

 

 

 

Екологічний проект  "Шинам - STOP"

 

 

  

 

Участь у проекті «Creative Flowers»

 

 

  

 

ІХ Всеукраїнська екологічна конференція "Енергетика: уроки минулого - альтернатива майбутнього"

 

 

 

ХVІІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма" (м. Київ)

 

  

 

 

Фестиваль українських діаспор «Колорит»,

приурочений до Міжнародного дня рідної мови

 

  

 




 

2015 рік

 

V країнознавчий просвітницький фестиваль "Діалог культур: країни Америки, Австралія та Океанія" в рамках проекту "Світова культурна спадщина ЮНЕСКО"  (м. Київ)

  

 

Міська конференція асоційованих шкіл ПАШ ЮНЕСКО Києва "Молодь обирає мирне майбутнє" (м. Київ)

  

 

Науково-практична конференція "Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти" (м. Київ)

 

 

Участь у пілотному проекті "Омбудсмен"

  

 

Участь у благодійній акції "Врятуй дерево - подаруй життя книзі", приуроченої до дня народження Т.Г.Шевченка

 

 

 

 




 

 

 

2014 рік

 

ІV країнознавчий просвітницький фестиваль "Діалог культур: країни Азії" в рамках проекту "Світова культурна спадщина ЮНЕСКО"  (м. Київ)

  

 

 

Творча майстерня "Тарас Шевченко - поет, художник, Українець"  для вихованців дошкільного дитячого закладу № 767 Деснянського району м. Києва

 

  

 

ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО, приурочена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка (м. Київ)

 
 

 

ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин у полікультурному світі відповідно до принципів "Нового гуманізму"  (м. Київ)

  

 


VІІ Всеукраїнська екологічна конференція "Зелене майбутнє планети: від конкретного рішення до глобального мислення" (м. Київ)

  

 

VІІІ Всеукраїнська екологічна конференція "Ековідповідальність: складні питання - прості рішення"

(м. Київ)

   

 

Екологічний проект "Реставратори природи"

      

 

 




 

 

2013 рік

 

Всесвітній конкурс за взаєморозуміння "Шлях до культури Миру"

 

Участь у загальнонаціональній молодіжній кампанії "Школи рятують світ!"


Семінар-практикум із нагоди Року міжнародних водних ініціатив (м. Київ)

 

 

 


Семінар-тренінг "Вода та всесвітня спадщина" (м. Київ)

  

 

 

ХІV Всеукраїнська конференція  учнів АШЮ  в Ласпі

   

 




 

 

2012 рік
 

 VI Всеукраїнська конференція "Актуальні питання стійкої енергетики"  в рамках проголошеного ООН Міжнародного року сталої енергетики для всіх (м. Київ)


ІІІ країнознавчий просвітницький фестиваль "Діалог культур: країни Європи" в рамках проекту "Світова культурна спадщина ЮНЕСКО" (м. Київ)

 

ХІІІ Всеукраїнська конференція учнів АШЮ  в Ласпі

 

 

2011 рік

 

ХІІ Всеукраїнська конференція учнів АШЮ  в Ласпі

 

 

2010 рік

 

ХІ Всеукраїнська конференція учнів АШЮ  в Ласпі

 

 

2009 рік

 

Міжнародний проект "Діалог культур"  British Council»

 

 

2008 рік
 

Захист проекту "Соціальний захист дитини"  (м. Київ)


Х Всеукраїнська конференція учнів ПАШ ЮНЕСКО "Модель ООН - Україна 2008"  (м. Житомир)

 

 

2007 рік

 

Семінар-практикум "Діти, які перемогли війну"


Юридичний брейн-ринг "Права дітей України" (м. Київ)


VIII Всеукраїнська конференція учнів ПАШ ЮНЕСКО "Проектна діяльність - шлях до міжкультурного спілкування" (м. Одеса)


ІХ Всеукраїнська конференція учнів ПАШ ЮНЕСКО "Якщо хочеш миру, готуйся до нього" (м. Київ)

 

 

2006 рік
 

VI Всеукраїнська конференція учнів ПАШ ЮНЕСКО "Європейський вимір України очима молоді"  (м. Житомир)


VII Всеукраїнська конференція учнів ПАШ ЮНЕСКО "Від Магдебурзького права до євроінтеграції" (м. Львів)


Регіональна конференція «Пам'яті відомого земляка» (м. Житомир)

 

Відкриття алеї ООН у м. Києві

 

 

2005 рік

 

Всеукраїнський форум "Держава, яка чує дітей" (м. Київ)

 

Міський семінар-практикум "Чи легко бути молодим"


V Всеукраїнська конференція учнів ПАШ ЮНЕСКО "Громадянин України - громадянин Світу" (м. Хмельницький)

 

 

 

2004 рік

 

Міський семінар "Молитва миру"


ІV Всеукраїнська конференція учнів ПАШ ЮНЕСКО (м.Одеса)

 

 

2003 рік

 

Міжнародна діяльність MONDIALOGO

 

Міжнародний проект "Холокост - історія й сучасність"

 

 

2002 рік

 

Щорічний міський семінар "This is our time"