100-річчя від дня народження П.М. Воронька

5 грудня 2013 року в школі І-ІІІ ступенів № 119 Деснянського району міста Києва проходив урочистий захід із нагоди святкування 100-річчя від дня народження відомого українського поета та громадського діяча Платона Микитовича Воронька. На святі були присутні почесні гості: голова Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, начальник і представники районного управління освіти, родина Вороньків (син поета Максим Платонович та його дружина Олена Віталіївна), співробітники Меморіального комплексу «Україна в Другій світовій війні» та всі, хто небайдужі до творчості видатного українського поета.

Учні школи  під керівництвом вчителів підготували святковий концерт, на якому лунали поезії Платона Микитовича Воронька, пісні на слова поета. Учні старших класів підготували літературну композицію за творами письменника. Загальна атмосфера заходу була пройнята духом поета та його творчості, в чому мав змогу переконатися кожний, хто був присутній у залі.

Екскурсоводи шкільного музею провели екскурсію для гостей школи.