Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Методична робота

  МІСІЯ  ШКОЛИ       
Створення умов для всебічного розвитку особистості, творчої самореалізації учнів, забезпечення якісної освітньої підготовки учнів на рівні (або вище) державних освітніх стандартів з метою здобуття їхньої конкурентноспроможності,  працевлаштування, самовизначення                                                

 

 

 

Витяг

 із протоколу № 05 від 05.03.2020 року

засідання педагогічної ради

 школи І-ІІІ ступенів № 119

Деснянського району міста Києва

про вибір підручників для 3 класу

 

Назва підручника

Автор

 

Математика

 

1.      

Математика  у 2х частинах

Будна Н.О., Беденко М.В.

 

2.      

Математика  у 2х частинах

Листопад Н.П.

3.      

Математика  у 2х частинах

Козак М.В., Корчевська О.П.

4.      

Математика  у 2х частинах

С. Скворцова, О. Онопрієнко

5.      

Математика  у 2х частинах

В. Бевз, Д. Васільєва

6.      

Математика  у 2х частинах

Г. Лишенко

 

Українська мова, читання

 

1.      

Українська мова у 2х частинах

Пономарьова К.І., Гайова Л.А. (частина 1),

Савченко О.Я. (частина 2)

2.      

Українська мова у 2х частинах

Вашуленко М.С., Васильківська Н.А., Дубовик С.Г. (частина 1),

Вашуленко О.В. (частина 2)

3.      

Українська мова у 2х частинах

Захарійчук М.Д. (частина 1),

Богданець-Білоскаленко Н.І., Шумейко Ю.М. (частина 2)

4.      

Українська мова у 2х частинах

Варзацька Л.О., Трохименко Т.О. (частина 1),

Чумарна М.І. (частина 2)

5.      

Українська мова у 2х частинах

Кравцова Н.М., Придаток О.Д., Романова В.М. (частина 1),

Савчук А.С. (частина 2)

6.      

Українська мова у 2х частинах

Л. Тимченко

 

Я досліджую світ

 

1.      

Я досліджую світ

Т. Гільберг, С. Тарнавська, Л. Грубіян, Н. Павич

2.      

Я досліджую світ

І.В. Грущинська, З.М. Хитра

3.      

Я досліджую світ

І. Жаркова, Л. Мечник, Л.Роговська

4.      

Я досліджую світ

Частина 1 – І. Андрусенко,

Частина – 2 В. Вдовенко, Котелянець, О. Агєєва

5.      

Я досліджую світ

Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Н. Шост, Л. Лисобей

6.      

Я досліджую світ

Н. Бібік, Г. Бондарчук

 

Англійська мова

 

1.      

Англійська мова

Карп’юк О.Д.

2.      

Англійська мова

Мітчел Г.К., Марілені Малкогіанні

3.      

Англійська мова

Губарєва С.С., Павліченко О.М.

4.      

Англійська мова

Герберт Пухта, Гюнтер Гернгрос

5.      

Англійська мова

Будна Т.В.

 

Мистецтво

 

1.      

Мистецтво

Кондратьєва Л.П.

2.      

Мистецтво

Калініченко О.В., Арістова Л.С.

3.      

Мистецтво

Масол Л.М., Гайдамака О.В.

4.      

Мистецтво

Рубля Т.Є., Мед І.Л., Щеглова Т.Л.

5.      

Мистецтво

Кондратова В.В., Калашникова О.В.

6.      

Мистецтво

Лобова О.В.

 

 

 


 

 В И Т Я Г

з протоколу № 05 від 14.03.2019 року

рішення педагогічної ради

школи І-ІІІ ступенів № 119

щодо вибору проектів підручників для 6 та 11 класів

 

№ п/п

Клас

Автор

Назва предмету

Альтернатива

1

6

БондаренкоО.О.,Ластовецький В.В.

Інформатика

1.Ривкінд Й.Я.,Лисенко Т.І.

2.Коршунова О.В.,Завадський І.О. 3.Морзе Н.В.,Барна О.В. 

2

6

Мороз П.Г.

Історія України, Всесвітня історія

1.Щупак І.Я.,Піскарьова І.О.

2.Сорочинська Н.М.,Мартинюк О.

3.Гук О.І., Дудар О.В

4.Голованов С.О.

5.Гісем О.В., Гісем О.О.

3

11

Буренко В.М.

Англійська мова (ст)

1.Карпюк О.

2.Нерсесян М.А.,Піроженко А.О.

4

11

Задорожний К.М.

Біологія

1.Андерсон

2.Шаламов

3.Соболь

4.Остапченко

5

11

Гісем О.В., Мартинюк

Всесвітня історія (ст)

1.Щупак І.

2.Полянський П.

3.Ладиченко Т.

4.Ладиченко Т., Заболоцька Ю.

6

11

Власов В.С.,  Кульчицький С.В.

Історія України (ст)

1. Струкевич О.К.,Дровозюк С.І.

2. Гісем О.О.,Мартинюк О.

3. Хлібовська Г.М., Наумчук О.В.

4. Сорочинська Н.М., Гісем О.О.

7

11

Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р.

Географія (ст)

1.Довгань Г.Д., Стадник О.Г.

2.Пестушко В.Ю.,Уварова Г.Ш.

3.Безуглий В.В.,Лисичарова Г.О.

4.Гільберг Т.Г.,СавчукІ.Г

8

11

Волощук Є.

Зарубіжна література

1.Міляновська Н.Р.

2.Ковбасенко Ю.І.

3.Ніколенко О.М.,Ковальова Л

4.Паращич В.В.,Фефілова В.В.

5.Ісаєва О.О., Клименко О.О.

9

11

Гудима А.А.,ПашкоК.О

Захист Вітчизни (ст)

1.Гнатюк М.Р.

10

11

Гудима А.А, ПашкоК.О

Захист Вітчизни(Осн. мед. знань; ст)

1. -

11

11

Істер О.С.

Математика (ст)

1.Бевз Г.П., Бевз В.Г.

2.Нелін Е.П.., Долгова О.Є.

3.Мерзляк А.Г.

12

11

Коваленко Л.Т.,  Бернадська Н.І.

Українська література(ст)

1.Авраменко О.М.

2.Слоньовська О.В.,Мафтин Н.В.

3.Фасоля А.М., Яценко Т.О.

4.Борзенко О.І.,Лобусова О.В.

13

11

Караман С.О., 

Горошкіна О.М.

Українська мова (проф)

1.Ворон А.А.,Солопенко В.А.

14

11

Сиротюк В.Д., Мирошніченко Ю.

Фізика (ст)

1.Засєкіна Т.М.,Засєкін Д.О.

2.Головко М.В., Крячко І.П.

15

11

Ярошенко О.Г.

Хімія (ст)

1.Попель П.П.,Крикля Л.С.

2.Григорович О.В.

3.Лашевська Г.А., Лашевська А.

4.Савчин М.М.

 В И Т Я Г

із протоколу № 03 від 28.02.2019 року

рішення педагогічної ради

школи І-ІІІ ступенів № 119

Деснянського району міста Києва

щодо вибору проектів підручників

для 2 класу

 

№ п/п

Клас

Автор

Назва предмету

Альтернатива

1

2

Пономарьова К.

Українська мова та читання

1.Захарійчук М.

2.Варзацька Л., ТрохименкоП

3.Вашуленко М., Дубовик С.

4.Йолкіна Л., Волкотруб Г.

5.Кравцова Н., Романова В.

2

2

Будна Н., Беденко М.

Математика

1.Листопад Н.

2. Лишенко Г.П., Тарнавська 

3. Скворцова С.О., Онопрієнко

4. Козак М., Корчевська О.

5. Бевз В., Васильєва Д.

3

2

Карпюк О.

Англійська мова

1.Будна Т.

2.Мітчел Г.

3.Губарєва С.

4.Герберт, Пухта

5.Бєляєва Т.

4

2

Масол Л., ГайдамакаО.

Мистецтво

1.КондратоваЛ.

2.КалініченкоО., Аристова Л.

3. Рубля Т., Мед І..

4. ЛобоваО.

5. Кізілова Г.О., Шулько О.А.

5

2

Гільберг Т.

Я досліджую світ

1. Грущинська І., Хитра З.

2. Жаркова І., Мечник Л.

3. Бібік Н., Бондарук Г.

4. Андрусенко І.В., Котелянець Н

5. Будна Н.О.