Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів

Психолог школи

Плонська Ганна Іванівна

(м.т. 063-186-68-06)

 

 


 

 Шановні учні та батьки!

У цьому розділі подані завдання для дистанційного навчання

 

з     по    

 

 


 

 

Розклад занять для учнів 5-11 класів

 

 

 


 

 

  

Графік консультацій

класних керівників 5-11 класів 

 

 


 

 Онлайн-уроки

для учнів 5-11 класів 

(https://mon.gov.ua/ua/events/6-kvitnya-startuyut-onlajn-uroki-dlya-uchniv-5-11-klasiv-na-karantini-chas-ta-programa-zanyat-de-ta-yak-priyednatisya-do-navchannya)

  


 

Каталог електронних освітніх ресурсів для учнів:

http://urok.ippo.kubg.edu.ua/

 


 

 

5– А    клас (за програмою "Інтелект України") 

(додатковий матеріал на сайті https://batky.intellect-ukraine.org  

логін batky,    пароль batky)

 

(Класний керівник Мельник  Мар'яна Анатоліївна,

м.т. 099-567-86-13)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

Група Наталії Миколаївни:

 

 

Група Марини Іванівни:

 

 

 

Українська література

 

 

Зарубіжна література

 

 

Англійська мова

Група Віталії Вікторівни:

 

 

Група Ірини Вікторівни:

 

 

 

Математика

     

 

Природознавство. Моя планета Земля

 

 

 

Природознавство. Твої фізичні відкриття

 

 

 

Історія України

 

 

Навчаємося разом

 

  

 Фізична культура

 

 
 Трудове навчання

 

Група Лариси Петрівни:

 

 

Група Фаріди Шаріфівни: 

 

 

 

Мистецтво

 

 

Інформатика

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

5 – Б    клас  (за програмою "Інтелект України")

(додатковий матеріал на сайті https://batky.intellect-ukraine.org  

логін batky,    пароль batky)

 

(Класний керівник   Костюченко  Світлана  Борисівна,

м.т. 097-485-69-50)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

 

Українська література

 

 

Зарубіжна література

 

 

Англійська мова

 

 

Математика

 

 

Природознавство. Моя планета Земля

 

 

 

Природознавство. Твої фізичні відкриття

 

 

Історія України

 

 

Навчаємося разом

 

 

 Фізична культура

 

 

 Трудове навчання

 

 

 Мистецтво

 

 

Інформатика

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

5 – В    клас  

 

(Класний керівник  Плонська  Ганна  Іванівна,

м.т. 063-186-68-06)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

Група Юлії Василівни:

 

 

Група Марини Іванівни:

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

Група Наталії Федорівни:

 

 

 

Група Ірини Григорівни:

 

 

 
Природознавство

 

 

Фізична культура

 

 

Трудове навчання

 

 

Музичне мистецтво

 

  

 Образотворче мистецтво

 

 

 

 Історія України

 

 

 Мій Київ

 

 

Інформатика

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

5 – Г     клас 

 

(Класний керівник   Ткаченко  Фарида  Шарифівна,

м.т. 098-799-43-35)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

Група Юлії Василівни:

 

 

Група Марини Іванівни:

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

Група Віталії Вікторівни:

 

 

Група Ірини Вікторівни:

 

 

 

Математика

 

 

Природознавство

 

 

Фізична культура

 

 

Трудове навчання

 

 

Музичне мистецтво

 

 

 Образотворче мистецтво

 

 

 

 

 Історія України

 

 

 Мій Київ

 

 

Інформатика

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

6 – А    клас  (за програмою "Інтелект України")

(додатковий матеріал на сайті https://batky.intellect-ukraine.org  

логін batky,    пароль batky)

 

(Класний керівник Степанова Надія Іванівна,

м.т. 096-116-00-72)

 

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

 

Українська література

 

 

Зарубіжна література

 

 

Англійська мова

 

 

Математика

 

 

Фізична культура

 

 

Біологія

 

 

Географія

 

 

Природознавство. Твої фізичні відкриття

 

 

 
 Навчаємося разом

 

 
 Трудове навчання

 

 

 Мистецтво

 

 

Історія 

 

 
Інформатика

   

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

6 – Б   клас (за програмою "Інтелект України")

(додатковий матеріал на сайті https://batky.intellect-ukraine.org  

логін batky,    пароль batky)

 

(Класний керівник Рябуха Наталія Миколаївна,

м.т. 098-760-77-82)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

Для двох груп:

 

 

Українська література

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

Група Віталії Вікторівни:

 

 

Група Ірини Вікторівни:

 

 

Математика

 

 

 Фізична культура

 

 

 Біологія

 

 

 Трудове навчання

 

 

 Музичне мистецтво

 

 

 Історія 

 

 

Всесвітня історія

 

 
 Образотворче мистецтво

 

 

 
 Географія

 

 

Інформатика

 

 
Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

6 – В    клас 

 

(Класний керівник Куценко  Любов  Василівна,

м.т. 097- 994-42-98)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

Група Марини Іванівни:

 

Група Любові Василівни:

 

 
Українська література

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

Група Ірини Григорівни:

                         

 

Група Ірини Вікторівни:

 

 

 

Математика

 

 
 Фізична культура

 

 
 Біологія

 

 

 Трудове навчання

 

 

 Музичне мистецтво

 

 

 Історія України

 

 

 Образотворче мистецтво

 

 

 Географія

 

 

Інформатика

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

6 – Г клас 

 

(Класний керівник  Руденко  Ірина  Григорівна,

м.т. 067-798-86-44)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

Група Юлії Василівни:

 

 

Група Наталії Миколаївни:

 

 

 

Українська література

 

 

 
Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

Група Ірини Григорівни: 

 

Група Ірини Вікторівни:

 

 

Математика

 

 

 Фізична культура

 

 

 Білогія

 

 

 Трудове навчання

 

Група Світлани Борисівни:

 

 

Група Лариси Петрівни:

 

 

 
 Музичне мистецтво

 

   

 Історія України

 

 

 Образотворче мистецтво

 

 
 Географія

 

 

Інформатика

 

 
Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

7 – А     клас (за програмою "Інтелект України") 

(додатковий матеріал на сайті https://batky.intellect-ukraine.org  

логін batky,    пароль batky)

 

(Класний керівник  Овіннікова  Наталія  Ігорівна,

м.т. 097-745-04-51)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

Для двох груп:

 

 

 

Українська література

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

Група Віталії Вікторівни:

 

 

Група Наталії Федорівни:

 

 

 

Алгебра

 

 
Геометрія

 

 

 

 Фізика

 

 

 Хімія

 

 

 Біологія

 

 

 Трудове навчання

 

Група Світлани Борисівни:

 

 


Група Лариси Петрівни:

 

 

 

  Мистецтво

 

 

 Історія України

 

 

Всесвітня історія 

 

 
Фізична культура

 

 
 Географія

 

 
Інформатика

 

 
Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

7 – Б    клас 

 

(Класний керівник  Іванова  Ія  Леонідівна,

м.т. 067-407-76-85)

 

Предмет
Завдання 
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

 

Українська література

 

 

Зарубіжна література

 

 

Англійська мова

 

 

Алгебра

 

 
Геометрія

 

 

 Фізична культура

 

 

 Хімія

 

 

 Біологія

 

 

 Трудове навчання

 

 

 Музичне мистецтво

 

 

 Історія України

 

 

Всесвітня історія 

 

 
Образотворче мистецтво

 

 
 Географія

 

 
Інформатика

         

 
Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

7 – В    клас 

 

(Класний керівник  Крицина  Ірина  Вікторівна,

м.т. 067-402-80-38)

 

Предмет
Завдання 
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

 

Українська література

 

 

Зарубіжна література

 

 

Англійська мова

 

 

Алгебра

 

 
Геометрія

 

 

 Фізична культура

 

 

 Хімія

 

 

 Біологія

 

 

 Трудове навчання

 

 

 Музичне мистецтво

 

 

 Історія України

 

 

Всесвітня історія 

 

 
Образотворче мистецтво

 

 
 Географія

 

 
Інформатика

 

 
Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

7 – Г    клас 

 

(Класний керівник  Коваль  Віталія  Вікторівна,

м.т. 067-919-92-58)

 

Предмет
Завдання 
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

 

Українська література

 

 

Зарубіжна література

 

 

Англійська мова

 

 

Алгебра

 

 
Геометрія

 

 

 Фізична культура

 

 

 Хімія

 

 

 Біологія

 

 

 Трудове навчання

 

 

 Музичне мистецтво

 

 

 Історія України

 

 

Всесвітня історія 

 

 
Образотворче мистецтво

 

 

 
 Географія

 

 
Інформатика

 

 
Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

8 – А    клас 

 

(Класний керівник  Саух  Наталія  Андріївна,

м.т. 095-490-68-51)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків

 

Українська мова

 

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

 

Англійська мова

 

 

 

 

Алгебра

 

 

 

 

Геометрія

 

 

 

 

Фізична культура

 

 

 

 

 Хімія

 

 

 

 

 

 Біологія

 

 

 

 

 

Трудове навчання

 

 

 

 

 Історія України

 

 

 

 

Всесвітня історія 

 

 

 

 

Мистецтво

 

 

Опрацювати тему 7-8 стор. 36-45

 

 

 

 

Географія

 

 

 

 

 

Інформатика

 

 

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

8 – Б    клас 

 

(Класний керівник  Жукова  Лариса  Петрівна,

м.т. 097-520-94-54)

 

Предмет
Завдання 
Посилання на додаткові матеріали до уроків

 

Українська мова

 

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

 

Англійська мова

 

 

 

 

Алгебра

 

 

 

 

Геометрія

 

 

 

 

Фізична культура

 

 

 

 

Хімія

 

 

 

 

 Біологія

 

 

 

 

 Трудове навчання

 

 

 

 

 Історія України

 

 

 

 

 Всесвітня історія

 

 

 

 

 

 

Мистецтво

 

 

 

 

Географія

 

 

 

 

Інформатика

 

 

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

9 – А   клас 

 

(Класний керівник  Ковбаса  Надія  Яківна,

м.т. 097-412-76-19)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків

 

Українська мова

 

Група Ірини Леонідівни:

 

 

Група Наталії Миколаївни:

 

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

 

Англійська мова

 

 

 

 

Алгебра

 

 

 

 

Геометрія

 

 

 

 

Історія України

 

 

 

 

 

 

Географія

 

 

 

 

 

 

 Фізична культура 

 

 

 

 

 Хімія

 

 

 

 

 

 Біологія

 

 

 

 

 

 Трудове навчання

 

 

 Група Світлани Борисівни:

 

 

 

Група Лариси Петрівни:

 

 

 

 

Всесвітня історія

 

 

 

 

Основи правознавства

 

 

 

 

Мистецтво

 

 

 

 

 

 

Інформатика

 

 

 

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 – Б    клас 

 

(Класний керівник Азарова  Ганна  Валеріївна,

м.т. 067-299-89-89)

 

Предмет
Завдання 
Посилання на додаткові матеріали до уроків

 

Українська мова

 

Група Юлії Василівни:

 

 

Група Ганни Валеріївни:

           

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

 

Англійська мова

 

Група Віталії Вікторівни:

 

 

Група Ірини Григорівни:

 

 

 

 

Алгебра

 

 

 

 

Геометрія

 

 

 

 

Історія України

 

 

 

 

Географія

 

 

 

 

Фізична культура 

 

 

 

 

 

 

 Хімія

 

 

 

 

 

 

 Біологія

 

 


 

 

 

 Трудове навчання

 

 

 

 

Всесвітня історія

 

 

 

 

Основи правознавства

 

 

 

 

Мистецтво

 

 

 

 

Інформатика

 

 

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 – В     клас 

 

(Класний керівник   Семич  Наталія  Федорівна,

м.т. 063-337-24-34)

 

Предмет
Завдання 
Посилання на додаткові матеріали до уроків

 

Українська мова

 

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

 

Англійська мова

 

 

 

 

 

Алгебра

 

 

 

 

Геометрія

 

 

 

 

Історія України

 

 

 

 

 

Географія

 

 

 

 

Фізична культура 

 

  

 

 

Хімія

 

 

 

 

 

 

Біологія

 

 

 

 

 

 Трудове навчання

 

 

 

 

Всесвітня історія

 

 

 

 

Основи правознавства

 

 

 

 

Мистецтво

 

 

 

 

Інформатика

 

 

 

 

Основи здоров'я 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 – А    клас 

 

(Класний керівник   Ставрова  Галина  Василівна,

м.т. 098-658-61-31)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

 

 

Українська література

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

 

 

 

Алгебра

 

 
Геометрія

 

 
Історія України

 

 
Географія

 

 

 Фізика

 

 

 Мистецтво

 

 

 Хімія

 

 

 Біологія

 

 

Всесвітня історія

 

 

 
Громадянська освіта

 

 
Інформатика

 

 
Захист України

Група Валерія Анатолійовича:

 

 

Група Фаріди Шаріфівни:

 

 

 

 

 

 

 

 

10 – Б   клас 

 

(Класний керівник   Небесна  Яна  Віталіївна,

м.т. 068-506-32-58)

 

Предмет
Завдання 
Посилання на додаткові матеріали до уроків
Українська мова

 

 

Українська література

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

 

 

Алгебра

 

 
Геометрія

 

 
Історія України

 

 
Географія

 

 

 Фізична культура

 

 

 Мистецтво

 

 

 Хімія

 

 

 Фізика

 

 
 Біологія

 

 

Всесвітня історія

 

 
Громадянська освіта

 

 

 
Інформатика

 

 
Захист України

 

Група Валерія Анатолійовича:

 

 

Група Фаріди Шаріфівни:

 

 

 


 

 

 

 

11 – А    клас 

 

(Класний керівник   Балабас  Валентина  Андріївна,

м.т. 097-569-86-44)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків

Українська мова

 

 

 

Українська література

 

 

 

 

Зарубіжна література

 

 

 

Англійська мова

 

 

 

Алгебра

 

 

Геометрія

 

 

Біологія

 

 

 

Географія

 

 

 Фізична культура

 

 

 Хімія

 

 

 Історія України

 

 

 Всесвітня історія

 

 

Мистецтво

 

 

 

Інформатика

 

 

Захист України

 

Група Валерія Анатолійовича:

 

 

Група Фаріди Шаріфівни:

 

 

 

 

 

 

11 – Б   клас 

 

(Класний керівник   Гончар  Олена  Іванівна,

м.т. 096-117-90-47)

 

Предмет
Завдання
Посилання на додаткові матеріали до уроків

Українська мова

 

 

 

Українська література

 

 

 

  

Зарубіжна література

 

 

Англійська мова

 

 

 

Алгебра

 

 

Геометрія

 

 

Історія України

 

 
Громадянська освіта

 

 

Географія

 

 

 Фізична культура

 

 

 

 Хімія

 

 

 

 Біологія

 

 

 Всесвітня історія

 

 

Мистецтво

 

 

Інформатика

 

 
Захист України

 

Група Валерія Анатолійовича:

 

 

Група Фаріди Шаріфівни: